Ковдри, дитячі підгузки та харчування. У Кропивницькому гуманітарний центр видає допомогу для жителів Покровська

Ковдри, дитячі підгузки та харчування. У Кропивницькому гуманітарний центр видає допомогу для жителів Покровська

Ковдри, дитячі підгузки та харчування. У Кропивницькому гуманітарний центр видає допомогу для жителів Покровська
Гуманітарний центр для жителів Покровська. Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому гуманітарний центр для жителів Покровська почав видавати допомогу. Про це розповіла Суспільному керівниця центру Ольга Гребенькова. З її слів, у Кропивницькому живуть пів тисячі жителів Покровського району Донецької області.

За словами Ольги Гребенькової, облаштувала гуманітарний центр Покровська військова адміністрація. Допомагають закордонні благодійники. Поки тут можна отримати ковдри, дитячі підгузки та харчування. Надалі хочуть видавати засоби гігієни. Зі слів керівниці, всі жителі з Покровського району та Покровської громади можуть звертатися до центру.

Нині у центрі мають 100 ковдр. Залежно від того, скільки людей в сім’ї, дають ковдру з розрахунку на одного або двох. Усі, хто звертаються, заповнюють анкети особисто або онлайн, говорить Ольга Гребенькова. Для цього потрібен паспорт, ідентифікаційний код, довідка ВПО та довідка про пільгову категорію. "У нас вже заповнили 175 анкет. Це може зробити одна людина з родини. Допомогу отримали вже майже 500 переселенців".

Ольга Лисиця прийшла за харчуванням і підгузками для 11-місячного сина. Вона переїхала з міста Родинське, дитину народила у Кропивницькому. Каже, для неї така поміч важлива.

Пенсіонер Василь Ковальов отримав ковдри для себе та онуків. Через російське вторгнення, говорить чоловік, лишився без дому та майна. "Я з Мар’їнки Донецької області, довелось їхати. Немає вже Мар’їнки, передають з Курахового друзі".

Центр працює щодня з 9 до 17 години.

Читайте також

  • Супровід, таксі, пральня. Якими послугами можуть скористатися кропивничани у центрі соцобслуговування
  • Кропивничанам заборгували шість мільйонів гривень за безкоштовне поселення переселенців
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок