Незадовільні умови проживання: на Печерську поліція забрала в матері 5-місячну дитину

Незадовільні умови проживання: на Печерську поліція забрала в матері 5-місячну дитину

Незадовільні умови проживання: на Печерську поліція забрала в матері 5-місячну дитину
Недобудова, в якій проживали мати і немовля. Фото: Поліція Києва/Facebook

Столичні правоохоронці вилучили в матері немовля, через те що сім’я проживала у неналежних для виховання дитини побутових умовах. 5-місячного хлопчика забрали до медзакладу.

Про це повідомляє у Facebook поліція Києва.

До Печерського районного центру соціальних служб надійшов анонімний дзвінок про те, що на вулиці Бойчука дитину виховують в умовах антисанітарії. На місце події виїхали ювенальні поліцейські Печерського управління поліції та соцпрацівники.

За вказаною адресою правоохоронці виявили закинуту недобудову з непридатними для проживання умовами: бруд, антисанітарія та відсутність будь-яких комунікацій. У приміщенні проживала 36-річна жінка із 5-місячним хлопчиком.

Через загрозу для життя та здоров’я дитини її передали під нагляд лікарів. З матір’ю спілкуються соцпрацівники та правоохоронці. Подальшу долю дитини та матері вирішуватимуть соціальні служби.

Що відомо про протиправні дії стосовно дітей на Київщині

У Голосіївському районі Києві поліція і соцпрацівники вилучили з родини новонароджену дівчинку. Квартира, де мешкали мати з немовлям, була захаращена купами сміття.

Наприкінці лютого правоохоронці Київщини повідомили про підозру матері та її співмешканцю за ґвалтування, катування малолітніх дітей та погрози їм вбивством.

Голосіївський районний суд обрав запобіжні заходи чотирьом вихователькам приватного корекційного дитячого садочка, яких підозрюють у катуванні дітей.

Вихователька дитячого будинку у Фастівському районі на Київщині, катувала 9-річну дівчинку. 19 вихованців закладу направили до лікарні для проведення обстеження, а також з’ясування всіх обставин події.

Читайте також

У КМДА розповіли, коли школярі підуть на канікули

Вибір редакції

На початок