Поетичний вечір, благодійні концерти та театральні вистави. Куди піти на вихідних у Дніпрі

Поетичний вечір, благодійні концерти та театральні вистави. Куди піти на вихідних у Дніпрі

Поетичний вечір, благодійні концерти та театральні вистави. Куди піти на вихідних у Дніпрі
Ілюстративне фото. Фото: Тіберій Шутін

Поетичний вечір, благодійні концерти та театральні вистави. Суспільне зробило добірку інформації про заходи та можливості для дніпрян та переселенців у Дніпрі цими вихідними.

Вечір українських пісень

Цієї суботи дніпрян запрошують провести вечір з музикою. Для гостей прозвучать популярні українські хіти в акустичному виконанні.

Коли: 25 березня о 18:00.

Де: вулиця Січеславська Набережна, 15А.

Концерт-збір на допомогу притулку для тварин

У неділю у Дніпрі проведуть захід, на якому збиратимуть гроші для допомоги притулку для тварин. Про це повідомила організаторка заходу на своїй сторінці у Facebook. На учасників заходу чекають музиканти та поети Дніпра.

Коли: 26 березня, о 15:00.

Де: вулиця Магдебурзького права, 4а.

Музично-поетичний вечір

Також у неділю для дніпрян та гостей міста влаштують музичний вечір. У дніпровському Будинку мистецтв відбудеться зустріч на тему "Українська опера: ліричне та комічне, драма та казка". Після цього презентують прем'єру першої української опери Семена Гулака-Артемовського "Запорожець за Дунаєм".

Коли: 26 березня о 13:00.

Де: вулиця Філософська, 23.

Концерт-збір коштів на допомогу ЗСУ

Того ж дня в Дніпрі відбудеться акустичний концерт Bullet Blues Band. Слухачі зможуть почути блюзові хіти у виконанні акустичної гітари, гармоніки та клавіш. Частину коштів організатори планують переказати на допомогу ЗСУ.

Коли: 26 березня о 18:30.

Де: вулиця Січеславська Набережна, 15А.

Майстер-клас у гончарній майстерні

Жителів Дніпра запрошують на гончарний майстер-клас, під час якого учасники зможуть створити власний виріб за гончарним кругом. Це може бути чашка, тарілка, симпатичний горщик або фігурка. Про це сказано в анонсі заходу. Коли: 26 березня о 14:00.

Де: вулиця Надії Алексєєнко, 21.

Благодійний концерт

Цієї неділі у Дніпрі влаштують благодійний концерт «Українські візерунки у джазових тонах». Захід приурочений до Всесвітнього дня фортепіано, який відзначають у світі 29 березня з 2015 року.

Гості заходу зможуть почути джазові твори та обробки сучасних українських композиторів: Лариси Іваненко, Геннадія Саська, В'ячеслава Полянського, Олександра Саратського, Мирослава Скорика та інших. Також на концерт збиратимуть гроші для допомоги армії.

Коли: 26 березня о 15:00.

Де: проспект Дмитра Яворницького, 64.

Прем'єра вистави

У Дніпрі відбудеться прем'єра вистави "Кассандра", поставленої за драматичною поемою Лесі Українки. Історія розповість глядачам про Еллінсько-Троянську війну очима провидиці Кассандри.

Коли: 25 та 26 березня о 16:00.

Де: проспект Дмитра Яворницького, 97.

Читайте також

Вивчають українську мову, історію та культуру. Як працює український розмовний клуб в одній з бібліотек Дніпра

На засіданні розмовного клубу "Паляниця" в Дніпрі вшанують пам'ять письменниці-краянки Лідії Далекої

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок