У війні з РФ загинули восьмеро бійців з Кіровоградщини

У війні з РФ загинули восьмеро бійців з Кіровоградщини

У війні з РФ загинули восьмеро бійців з Кіровоградщини
У Петровому прощалися з солдатом Сергієм Сидоровим. Фото: Facebook Петрівської громади

У війні з РФ загинули бійці з восьми громад Кіровоградської області. Це — Віталій Прінківський з Маловисківської громади, Едуард Щербак зі Злинської, Володимир Коханський з Благовіщенської, Аркадій Горшовський з Піщанобрідської, Максимом Петрушко з Новомиргородської, Валерій Лісовий з Гайворонської, Олег Комар з Глодоської та Сергій Сидоров Петрівської громади.

23 березня у Малій Висці попрощалися з військовослужбовцем Віталієм Прінківським 1990 року народження. Повідомили на сторінці громади.

Віталій Прінківський закінчив Лозуватську загальноосвітню школу та Маловисківське професійно-технічне училище за спеціальністю "тракторист-машиніст". У лютому 2022 року став добровольцем до лав ЗСУ. Служив розвідником розвідувального відділення розвідувального взводу розвідувальної роти. Виконуючи бойове завдання у Запорізькій області отримав поранення, від якого помер у Дніпровській лікарні.

загиблий
Віталій Прінківський. Фото: Маловисківської громади

Житель села Розсохуватка Злинської громади Едуард Щербак, загинув 17 березня. Прощатимуться з ним 24 березня. Повідомили у громаді.

загиблий
Едуард Щербак. Фото: Facebook Ольги Голованової

18 березня 2023 року в результаті артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Оріхово-Василівка Бахмутського району Донецької області загинув житель села Лозувата Благовіщенської громади Володимир Коханський, 1997 року народження. Попрощалися з бійцем 23 березня. Повідомили у громаді.

загиблий
Володимир Коханський. Фото: Facebook Благовіщенська громада

Житель села Новоглиняне Піщанобрідської громади Аркадій Горшовський загинув 11 березня поблизу села Богданівка Бахмутського району Донецької області, під час виконання бойового завдання. 23 березня попрощалися з бійцем. Його поховали на місцевому кладовищі.

загиблий
Аркадій Горшовський. Фото: Facebook Піщанобрідська сільська рада

23 березня у Новомиргороді попрощалися з Максимом Петрушко. Повідомив голова громади Ігор Забажан. В цей день в громаді оголосили Днем жалоби.

загиблий
Максимом Петрушко. Фото: Facebook Ігоря Забажана

Валерій Лісовий, 1973 року народження, житель села Долинівка Гайворонської громади загинув 17 березня під час виконання бойового завдання неподалік села Богданівка Бахмутського району Донецької області. Повідомили у громаді. Попрощалися з бійцем 22 березня.

загиблий
Валерій Лісовий. Фото: Facebook Гайворонська громада

17 березня житель загинув житель Глодоської громади Олег Комар. Повідомили у громаді. Попрощалися з захисником 22 березня у селі Глодоси.

загиблий
Олег Комар. Фото: Facebook Глодоської громади

6 березня, під час виконання службових обов’язків біля населеного пункту Авдіївка Покровського району Донецької області загинув стрілець-санітар механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону солдат Сергій Сидоров 1976 року народження. Повідомили у Петрівський громаді.

Родина загиблого після повномасштабного вторгнення переїхали у Петрівську громаду з Донецької області в червні 2022 року. Попрощалися з бійцем 21 березня. Його поховали на Алеї Слави на центральному кладовищі селища Петрового.

загиблий
Сергій Сидоров. Фото: Facebook Петрівської громади

Читайте також

  • На Кіровоградщині родині загиблого лейтенанта вручили орден Богдана Хмельницького
  • У Гайвороні на Кіровоградщині поховали невідомого бійця, загиблого на війні з РФ
  • "Цивільна професія допомагає коригувати вогонь", – доброволець з Кропивницького
  • "Бувало, вертався з фронту босий, бо дарував взуття бійцю на блокпосту". Військовий капелан з Кіровоградщини
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок