У КМДА розповіли, коли школярі підуть на канікули

У КМДА розповіли, коли школярі підуть на канікули

У КМДА розповіли, коли школярі підуть на канікули
Діти грають з м'ячем Фото: Уніан (ілюстративне)

Весняні канікули для столичних школярів розпочнуться 27 березня і триватимуть до 3 квітня. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на заступника голови КМДА Валентина Мондриївського.

"Із 27 березня у Києві для школярів розпочнуться весняні канікули. Причин для їх перенесення наразі немає. Інші заклади освіти Києва продовжать працювати з дотриманням безпекових вимог", — каже Мондриївський.

За його словами, під час канікул у школах організують роботу "консультативних груп" за окремими розкладами, проводитимуть індивідуальні заняття та групові консультації із використанням різноманітних освітніх технологій. Також працюватимуть гуртки та спортивні секції.

Зазначається, що заклади дошкільної освіти та позашкілля столиці під час канікул продовжать роботу в форматі, у якому наразі працюють, зважаючи на безпекову ситуацію. Тобто дотримуватимуться алгоритму дій під час оголошення повітряної тривоги.

Що відомо про навчальний процес у школах Києва та області під час воєнного стану

У Києві прийом документів у перші класи шкіл почнеться 27 березня і триватиме до 31 травня. Батьки можуть подати необхідні документи в електронному вигляді. Зарахування здійснюватимуть на підставі заяви одного з батьків майбутніх першокласників, наданих власноруч або сканованих копій чи фотокопій.

Через російські атаки навчальні заклади Київщини часто впроваджують дистанційне навчання. Зокрема, 9 березня школи Київської області працювали дистанційно через масовану ракетну атаку РФ.

Через обстріли військами РФ енергооб'єктів столичні школи з кінця листопада 2022 року змінили режим навчання. Уроки проводили у світловий проміжок дня — із 09:00 до 16:00. Для дітей початкових класів роботу груп подовженого дня не скасовували.

У столиці повністю виключили російську мову з навчальних програм комунальних закладів дошкільної та загальної середньої освіти. За таке рішення проголосували депутати Київської міської ради.

Читайте також

У Києві зі школи евакуйовували дітей і персонал через "замінування"

У Києві діти-сироти отримали планшети для навчання

У деяких школах Київщини почалися весняні канікули

Вибір редакції

На початок