Київські школи з 27 березня починають прийом заяв до перших класів. Кого зарахують першочергово

Київські школи з 27 березня починають прийом заяв до перших класів. Кого зарахують першочергово

Київські школи з 27 березня починають прийом заяв до перших класів. Кого зарахують першочергово
Фото: УНІАН

Прийом документів у перші класи столичних шкіл почнеться 27 березня і триватиме до 31 травня. Батьки можуть подати необхідні документи в електронному вигляді.

Про це повідомила директорка Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян.

За її словами, зарахування буде здійснюватися на підставі заяви одного з батьків майбутніх першокласників, наданих власноруч або сканованих копій чи фотокопій. Документи мають підтверджувати місце проживання дитини та одного з батьків (чи людей, що їх замінюють) на території обслуговування закладу.

Якщо до 31 травня у батьків немає можливості отримати медичну довідку для дитини, це не є підставою для відмови у зарахуванні на навчання. Оригінали документів та медичні довідки подаються до закладу освіти не пізніше 18 серпня включно.

Пріоритет при зарахуванні до першого класу отримають:

  • діти, які проживають на території обслуговування закладу;
  • переселенці, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;
  • діти, чиї брати чи сестри вже навчаються в цій школі та діти працівників цих закладів.

Директорка Департаменту освіти додала, що діти-переселенці, які не мають свідоцтва про народження, але взяті на облік як ВПО, можуть бути зараховані без свідоцтва.

Із 1 червня ті, хто не зареєстрований у Києві або хоче навчати свою дитину не за місцем обслуговування закладу, можуть подати документи на вільні місця в будь-які школи столиці.

Що відомо про навчальний процес у школах Києва під час воєнного стану

Через російські атаки навчальні заклади Київщини часто впроваджують дистанційне навчання. Зокрема, 9 березня школи Київської області працювали дистанційно через масовану ракетну атаку РФ.

Через обстріли військами РФ енергооб'єктів столичні школи з кінця листопада 2022 року змінили режим навчання офлайн. Уроки проводили у світловий проміжок дня — із 09:00 до 16:00. Для дітей початкових класів роботу груп подовженого дня не скасовували.

У столиці повністю виключили російську мову з навчальних програм комунальних закладів дошкільної та загальної середньої освіти. За таке рішення проголосували депутати Київської міської ради.

Читайте також

У Києві знову замінували школу. Діти і персонал евакуйовані

У деяких школах Київщини почалися весняні канікули

Посадовця Національної академії наук спіймали на хабарі

На початок