Полтавського блогера Дениса Корнєєва залишили під вартою: рішення апеляційного суду

Полтавського блогера Дениса Корнєєва залишили під вартою: рішення апеляційного суду

Полтавського блогера Дениса Корнєєва залишили під вартою: рішення апеляційного суду
Суспільне Полтава

22 березня у Полтавському апеляційному суді відхилили скаргу щодо зміни запобіжного заходу для блогера Дениса Корнєєва, якого підозрюють у закликах до повалення конституційного ладу та зміни меж України. Про це Суспільному повідомив адвокат підсудного Максим Пістряк.

За його словами, засідання відбулося у закритому режимі через медичну таємницю. Апеляційну скаргу щодо зміни запобіжного заходу для полтавця розглянув суддя Анатолій Рябішин.

Полтавського блогера Дениса Корнєєва залишили під вартою: рішення апеляційного суду
Фасад Полтавського апеляційного суду, де розглядали скаргу. Суспільне Полтава

Адвокат обвинуваченого Максим Пістряк розповів, що просив скасувати рішення суду першої інстанції та призначити Денису Корнєєву домашній арешт через погіршення стану здоров’я. Це клопотання не задовольнили. Полтавець перебуває під вартою від 16 лютого 2023-го року.

Що відомо

  • Підозру полтавцеві Денису Корнєєву вручили 10 лютого. За даними правоохоронців, він публічно закликав до захоплення державної влади в Україні та фізичної розправи над вищим військово-політичним керівництвом.
  • За словами речниці СБУ на Полтавщині Інни Усової, полтавцеві повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу. Найбільша санкція – позбавлення воліПозбавлення волі — це кримінальне покарання, що являє собою примусову ізоляцію злочинця від суспільства та тримання його в спеціалізованій установі з певним режимом відбування. на строк від трьох до п’яти років із конфіскацією майна або без такої.
  • Денис Корнєєв народився 12 червня 1992-го року у Полтаві. Навчався в місцевій школі та аграрній академії, був членом Студентської ради обласного центру. Із 2010-го рік стажувався у відділі у справах сім’ї та молоді міської ради, згодом був помічником-консультантом депутата. Також працював у міському будинку культури. Таку інформацію він написав у автобіографії, яку подавав для участі в конкурсі на посаду директора будинку культури.
  • 2020-го року Денис Корнєєв балотувався у депутати до Полтавської міської ради від політичної партії "За майбутнє", йдеться на сайті руху "Чесно".
  • У грудні 2021-го року Денис Корнєєв у Полтаві збирав людей в одному з місцевих супермаркетів на акцію проти маскового режиму під час пандемії коронавірусу. Також виступав проти вакцинації, зокрема, з іншими людьми перекривав дорогу.

Читайте також

У Новосанжарській ТГ на Полтавщині убили жінку, її чоловіка затримали

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram| Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок