На Волинь надійшли чотири шкільні автобуси з Франції

На Волинь надійшли чотири шкільні автобуси з Франції

На Волинь надійшли чотири шкільні автобуси з Франції
Чотири шкільні автобуси передали з Франції для для волинян. Фото: Волинська військова адміністрація

Волинським громадам передали чотири автобуси марки "Irisbus". Їх використовуватимуть для довозу учнів в навчальні заклади, – повідомили у військовій держадміністрації Волині.

Автобуси передали Горохівській, Ківерцівській, Любомльській та Луцькій громадам. Ними підвозитимуть до шкіл понад 400 учнів.

На Волинь надійшли чотири шкільні автобуси з Франції
Від початку повномасштабного російського вторгнення Волинь віддала на потреби військових більше 60-ти шкільних автобусів. Фото: Волинська військова адміністрація

Автобуси на Волинь передали у рамках співпраці українського та французького Урядів. З 23-ох автобусів, які надійшли в Україну – чотири передали волинським громадам, – повідомив голова обласної військової адміністрації області Юрій Погуляйко.

Що відомо

  • На початку березня для Волині передали три шкільні автобуси марки Volvo в рамках допомоги від уряду Фінляндії. Їх отримали три громади: Турійська, Камінь-Каширська та Локачинська.
  • З початку повномасштабної війни для потреб Збройних сил вилучили 63 шкільних автобуси, які перебували в комунальній власності тергромад Волині. Усього області не вистачає 72 шкільних автобуси, у тому числі два автобуси для підвезення дітей з особливими освітніми потребами.
  • Станом на лютий 2023 року до закладів освіти на Волині дітей довозили 245 шкільних автобусів. Решта школярів дістаються на навчання на муніципальному і найманому транспорті за укладеними угодами з перевізниками.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок