Укрпошта скорочує кількість відділень для обміну лампочок

Укрпошта скорочує кількість відділень для обміну лампочок

Укрпошта скорочує кількість відділень для обміну лампочок
Лампочка. Джерело: pexels.com

З 22 березня Укрпошта буде скорочувати кількість відділень, де можна буде обміняти старі лампи розжарювання на енергоощадні LED-лампи. Про це повідомили в пресслужбі Кабінету міністрів.

Це відбувається через скорочення попиту в деяких відділеннях – саме вони повернуться до звичайного формату роботи. Центральні відділення та ті, де обмін ламп відбувається активно, продовжать видавати їх і надалі. У найвіддаленіших селах, які до проєкту обміну долучилися нещодавно, обмін триватиме до кінця квітня.

З 1 травня обміняти старі лампи розжарювання на світлодіоди можна буде у 23 відділеннях в містах-мільйонниках та обласних центрах країни, де все ще зберігається високий попит і потреба.

Найбільш активними в обміні ламп є жителі Київської області – тут обміняли вже майже 2 млн штук, на Дніпропетровщині кількість обміняних ламп складає 1,4 млн, Львівщині – 1,1 млн, на Харківщині - 860 тис., Одещині 810 тис., Вінниччині 730 тис., на Черкащині – 510 тис.

Правила обміну ламп на енергоощадні

Українцям, які хочуть зробити попереднє замовлення ламп, треба буде звернути увагу на наявність відділення Укрпошти у переліку доступних у застосунку Дія. Після цього вони зможуть зареєструватися, подати заявку та обміняти лампи. Для обміну потрібно мати паспорт, Ідентифікаційний код (РНОКПП) та лампи.

Обміняти можна до 5 ламп старого зразку з будь-яким цоколем на таку ж кількість LED-ламп.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок