Олег Скрипка провів концерти для військових на Донеччині

Олег Скрипка провів концерти для військових на Донеччині

Олег Скрипка провів концерти для військових на Донеччині
Олег Скрипка. Фото: Instagram\o.skrypka

Музикант Олег Скрипка дав чотири концерти для військових, які боронять Бахмут на Донеччині. Концерти влаштували на невеликих майданчиках з мінімальною кількістю апаратури.

Про це Олег Скрипка написав на своїй сторінці в Instagram.

За словами артиста, головним було обмінятись енергією з бійцями, які ризикують життям заради свободи, вільної та незалежної країни.

"Безумовно, є втома, але наші хлопці вкрай мотивовані та сильні духом. Та не знаю, хто більше заряджається: хлопці від моєї музики, чи я від їхньої сталевої волі", — написав Олег Скрипка.

Концерти провів у 59-й окремій мотопіхотній бригаді імені Якова Гандзюка: для 9-го окремого мотопіхотного батальйону "Вінниця", 10-го окремого мотопіхотного батальйону "Полісся", 11-го окремого мотопіхотного батальйону "Київська Русь" та танкового батальйону.

Олег Скрипка провів концерти для українських захисників на Донеччині
Олег Скрипка із захисниками Бахмута. Фото: Instagram\o.skrypka

Виступити перед військовими Олега Скрипку запросив одним із засновників руху "Культурний десант", співак, телеведучий та шоумен Коля Сєрга. "Разом з Олегом на ці концерти приїхали Олександр Лозовський, Сергій Асафатов та музикант Олександр Гордєєв, у якого під Бахмутом свого часу пропав безвісти син Олексій. На щастя, Олексій був знайдений та звільнений після того, як півтора місяця він перебував у полоні майже без їжі та води. Олександр хотів подякувати побратимам, які врятували його сина, але в той момент саме вони знаходились на бойовому завданні", — йдеться у повідомленні.

За даними пресслужби Олега Скрипки, артисти виступили у Бахмутському райні.

Читайте також про ситуацію на Бахмутському напрямку

"Безперервний натиск": у Нацгвардії розповіли про тактику РФ на Бахмутському напрямку

Росія не змогла зібрати сили для масштабного наступу на сході — Череватий

Щодоби під Бахмутом Росія втрачає від 150 до 300 окупантів — Череватий

Керівник приватної військової компанії "Вагнер" Євген Пригожин, ймовірно, докладає зусиль в інформаційному полі, щоб пояснити ситуацію із відсутністю прогресу у взятті Бахмута Донецької області.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок