"Кочова школа" Театру дю Солей проведе безкоштовний воркшоп для українських акторів

"Кочова школа" Театру дю Солей проведе безкоштовний воркшоп для українських акторів

"Кочова школа" Театру дю Солей проведе безкоштовний воркшоп для українських акторів
Аріан Мнушкін та актори "Театру дю Солей" під час репетиції вистави за романом Клауса Манна у 1979 році. Фото: Michel LAURENT/Getty Images

У Києві з 23 березня по 5 квітня французька режисерка Аріан Мнушкін і 15 акторів паризького "Театру дю Солей" безкоштовно проведуть воркшоп з акторської майстерності для українських митців. Про це повідомили на сайті Національної спілки театральних діячів України.

Зустріч відбуватиметься у межах проєкту "Кочова школа", яка була заснована у 2014 році і побувала в Чилі, Швеції, Великій Британії, Індії та інших країнах світу.

У школі братимуть участь 100 українських акторів, студентів та аматорів, яких відібрали за попередньою реєстрацією.

Радикальна уява, або як виглядає утопія в сучасному театрі. Інтерв'ю з драматургинею Любов'ю Ільницькою

За словами організаторів, воркшоп стане першим візитом великої іноземної театральної трупи після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Аріан і трупа театру вирішили поділитися власним досвідом та підтримати українців у цей складний час.

З перших днів вторгнення французький театр збирає гроші для підтримки українських театральних митців, а у березні 2022 року Івано-Франківський національний драматичний театр ім. Івана Франка на розвиток гуманітарного центру отримав від колег 18 тис. євро.

театр дю солей
Аріан Мнушкін. Фото: DANIEL RAMALHO/AFP via Getty Images

"Театр дю Солей"

Це паризький авангардний театральний ансамбль, заснований Аріан Мнушкін та Філіпом Леотаром у 1964 році як колектив театральних художників.

Театр розташований у колишньому заводі боєприпасів у районі Венсенн на сході Парижа. Його називають політичним театром, оскільки його постановки піднімають актуальні соціально-політичні питання.

Аріан Мнушкін – французька режисерка. Є першою лавреаткою Премії Європи (1987), Премії Мольєра (2000, 2010, 2018), Премії Ібсена (2009), Премії Гете (2017) та інших.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок