"Стає нашим лідером". Юрай Санітра - про найкращий сезон Антон Дудченка в кар'єрі на Кубку світу

"Стає нашим лідером". Юрай Санітра - про найкращий сезон Антон Дудченка в кар'єрі на Кубку світу

Ексклюзивно
"Стає нашим лідером". Юрай Санітра - про найкращий сезон Антон Дудченка в кар'єрі на Кубку світу
IBU

Ексклюзивний коментар Юрая Санітри для Суспільне Спорт.

Чоловіча збірна України з біатлону завершила виступи на Кубку світу. Останній етап відбувся у Голменколлені.

Україна за підсумками сезону посіла дев'яте місце у Кубку націй, однак вперше не здобула жодної нагороди. Найкращий результат серед учасників команди показав Антон Дудченко.

Найвище індивідуальне місце на етапах Кубка світу нинішнього сезону Антон Дудченко посів в індивідуальній гонці у Естерсунді. Біатлоніст фінішував 12-м та показав другий результат у кар'єрі. Зрештою саме Дудченко став лідером збірної України у загальному заліку серед чоловіків. Антон посів 35-те місце, набравши 163 очки.

На думку тренера чоловічої збірної України з біатлону, завдяки результатам у сезоні Антон Дудченко стає лідером "синьо-жовтих". Про це Юрай Санітра розповів у ексклюзивному інтерв'ю для Суспільне Спорт, в якому наставник підбив підсумки сезону для команди і відзначив "високий рівень" Дудченка.

"Антон Дудченко цього сезону в загальному заліку Кубка світу став найкращим нашим спортсменом. Думаю, що маленькими кроками він стає нашим лідером у команді. Щодо його фізичного стану, я б не сказав, що він був поганий. Були старти, коли він фізично почував себе добре, але не все гаразд було з лижами, або навпаки", - розповів Санітра.

"Йому ще потрібно психологічно прийняти позицію лідера, яка багато разів заважала йому під час стрільби. Коли треба "закрити" останній патрон, то він хибить. Дудченко у своєму віці перебуває на дуже високому рівні, а я впевнений, що він і в майбутньому покаже свою спортивну силу", - зазначив тренер чоловічої збірної України.

Хто такий Антон Дудченко

  • Антон Дудченко - 26-річний український біатлоніст.
  • Учасник Олімпійських ігор-2022. Найкращий особистий результат показав у гонці переслідування – 23-тє місце.
  • Дебютував на рівні Кубка світу в 2019 році. Його найкращий результат – п'яте місце в індивідуальній гонці в Антгольці (2020/21).
  • У порівнянні з попереднім сезоном, де Дудченко став 39-м у загальному заліку, біатлоніст покращив свій результат на чотири позиції.

Вибір редакції

На початок