Як оздоровитися дніпрянам пільгових категорій

Як оздоровитися дніпрянам пільгових категорій

Як оздоровитися дніпрянам пільгових категорій
Ілюстративне фото: Суспільне Луцьк

У Дніпрі стартує оздоровча кампанія – 2023. У місті діють муніципальні програми, за якими безкоштовно оздоровитися можуть дніпряни пільгових категорій. Про це йдеться у пресрелізі міської ради Дніпра, який отримало Суспільне.

За повідомленням, право на безкоштовне оздоровлення мають люди з інвалідністю із супровідниками, учасники бойових дій в Афганістані та на території інших держав, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (1 та 2 категорій).

"Торік вдалося оздоровити 353 дніпрян пільгових категорій. Цього року плануємо близько 600 осіб. Дніпряни згаданих категорій, які бажають оздоровитися, мають подати відповідну заяву із зазначенням обраного санаторно-курортного закладу та необхідні документи до управлінь соціального захисту населення за місцем мешкання. Обов’язково треба додати медичну довідку за формою № 070", — зазначила начальниця відділу з питань оздоровлення населення управління соціального захисту департаменту соціальної політики міської ради Анна Наливайко.

Для кожної пільгової категорії громадян визначено певний термін оздоровлення. Для осіб з інвалідністю із супровідниками – 21 день. Для чорнобильців та учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав – 18 днів.

Читайте також

Дніпряни можуть безкоштовно відпочити у санаторіях: що для цього потрібно

Майже півтори тисячі жителів Дніпропетровщини безкоштовно оздоровляться в санаторіях: як та хто може скористатися

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок