У Рахові учні загальноосвітньої школи долучилися до акції на підтримку людей із синдромом Дауна — флешмобу розпарованих шкарпеток. Так школярі підтримали свою однокласницю Анастасійку, — повідомили на Facebook-сторінці Рахівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1.
21 березня — Всесвітній день людини з синдромом Дауна. "В честь цього дня, з учнями 2-Г класу було проведено виховну годину "Трохи інші, проте, такі ж"", — йдеться у повідомленні.

"Також учні класу долучилися до флешмобу #шкарпетуйся присвяченого цій даті і зробили тематичні світлини у розпарованих шкарпетках, аби підтримати свою однокласницю Михайлову Анастасійку, яка народилася з таким синдромом, та щоб показати, що бути інакшим – це нормально", — йдеться у повідомленні.

Що відомо:
21 березня — Всесвітній день людини з синдромом Дауна. Ця дата символізує унікальну для людей із синдромом наявність копії однієї з хромосом 21-ї пари. У більшості людей – їх 46, а в тих, хто має цей синдром, – 47.
21 березня у Всесвітній день людини з синдромом Дауна люди одягають різнокольорові шкарпетки – як символ додаткової хромосоми. Таким чином, вони на собі відчувають, як це бути особливим, не таким, як усі, а друзям і колегам пояснюють чому вони так одягнуті.
Читайте також:
- Вибухи в Джанкої, премʼєр Японії приїхав у Київ, виїзд митців. 391 день війни. Онлайн;
- Бронювання військовозобов'язаних: на Закарпатті упродовж місяця ухвалили заявки майже 40 підприємств
- 31 відмова за 2023 рік. Порядок пропуску через держкордон депутатів та держслужбовців на Закарпатті