Тенісистка Катаріна Завацька стала переможницею мінітурніру у Франції

Тенісистка Катаріна Завацька стала переможницею мінітурніру у Франції

Тенісистка Катаріна Завацька стала переможницею мінітурніру у Франції wtatennis.com

Тенісистка збірної України Катаріна Завацька здобула перемогу над господаркою корту у фіналі мінітурніру, який відбувся у французькому Екс-Ан-Прованс.

У фінальному раунді змагань Завацька зустрілася з француженкою Клое Паке, яка посідає 174 рядок світового рейтингу тенісисток. Рівнянка розібралася з суперницею за два сети: 6-4, 6-3 і стала переможницею турніру European Men’s and Women’s Pro Tennis Series.

Мінітурніри в Екс-Ан-Прованс проводяться у форматі триденних змагань, у кожному з них беруть участь по 8 тенісистів.

"Тут немає реального клубу, просто є два корти, екран, де показують рахунок, є судді. Також тут особливі правила: можна чіпати тільки свої м'ячі, а супернику його м'ячі потрібно передавати ракеткою і не торкатися їх руками. Такі турніри будуть тривати ціле літо. Добре, що є матчева практика і невеликий заробіток теж", - прокоментувала раніше свою участь порталу БТУ Катаріна Завацька.

Додамо, що тенісистка перебуває на 105 рядку рейтингу WTA, який нині заморозили через пандемію.

Нагадаємо, першим турніром з великого тенісу після карантину став UTF Ladies Invitational, де впевнену перемогу здобула киянка Марта Костюк.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start