"Мої права. Разом до перемоги". У Києві для школярів оголосили конкурс

"Мої права. Разом до перемоги". У Києві для школярів оголосили конкурс

"Мої права. Разом до перемоги". У Києві для школярів оголосили конкурс
Фото: КМДА

У Києві стартує прийом заявок на XVI Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "Мої права: разом до перемоги". Його приурочили до Міжнародного дня захисту дітей. Про це повідомляє пресслужба Київської міської ради із посиланням на Департамент молоді та спорту.

Зазначається, що до конкурсу можуть долучитися учні закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років.

"Цьогоріч конкурс направлений на привернення уваги до порушених правах українських дітей, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України. У своїх малюнках діти відображають те, що їх турбує, власні переживання та влучно демонструють соціальні проблеми",— каже директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан.

За її словами, спеціальними номінаціями наразі стали:

  • "Слава українським Героям"
  • "24 лютого… Україна в боротьбі"
  • "Україна в кордонах 1991 року"
  • "Погляд української діаспори"
  • "Захист прав дітей на Донеччині"
  • "Незламна нація"
  • "Україна – багатонаціональна держава"
  • "Соціальні права та свободи".

Для участі в конкурсі необхідно до 1 травня цього року надіслати конкурсну роботу (малюнок) разом з заявкою в електронному варіанті (у відсканованому форматі, JPEG), на електрону адресу [email protected] В темі зазначити назву — "Мої права".

До конкурсної роботи обов’язково подається заявка в довільній формі в форматі WORD (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви номінації, назви конкурсної роботи).

Будь-яке офіційне оформлення — засвідчення печаткою або подання заявки на бланку навчального закладу — не вимагається,— підсумували у КМДА.

Що відомо про конкурси та тренінги в Україні

Десятий, ювілейний, курс української мови, організований в рамках проєкту "Єдині", стартував у Києві 6 лютого. За 2022 рік засновники проєкту провели 9 безплатних мовних курсів. Дев’ятий безкоштовний онлайн курс почався 2 січня. До Різдва студенти курсів отримали бонус — серію аудіофайлів про святкові традиції.

У Києві з 18 серпня минулого року у "BiblioHub" Деснянського району стартували експрес-курси з української мови. Кожен охочий може долучитися до тренінгів і розвивати навички спілкування.

Фахівці допомагають людям літнього віку опанувати основи комп’ютерної грамотності, навчають, як сплатити комунальні послуги за допомогою інтернету і користуватися додатками на смартфоні ("Дія", "Київ Цифровий", "HELSI").

У Києві провели понад 200 тренінгів, де навчали надавати домедичну допомогу. Заняття проходили у громадських просторах VcentrіHUB Голосіївського, Шевченківського та Оболонського районів. Їх відвідали майже 6 тисяч мешканців столиці.

У січні цього року нагородили 24 переможців обласного конкурсу літературних творів, образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему “Захисники України: історія та сьогодення”.

У Кропивницькому рятувальники створили квест-кімнату для дітей. Вона має назву "Ключ до безпеки". Дітям пропонуватимуть пройти квест на дев’яти станціях, які розташували в трьох залах музею. Кожна зі станцій має свій рівень складності.

Читайте також

У деяких школах Київщини почалися весняні канікули

На Київщині стартувала 4-та хвиля прийому заявок за програмою "єРобота"

Сі Цзіньпінь у Москві, мільйон снарядів від ЄС, зброя на 350 млн від Пентагону. 390 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок