Україна підписала з Британією угоду про цифрову торгівлю. Що це означає

Україна підписала з Британією угоду про цифрову торгівлю. Що це означає

Україна підписала з Британією угоду про цифрову торгівлю. Що це означає
Міністерка економіки України Юлія Свириденко. Фото: Мінекономіки

Велика Британія підписала угоду про цифрову торгівлю з Україною, яка буде підтримувати економіку країни та значно посилить торговельні та інвестиційні відносини між двома державами.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.

"Це торгова угода нового покоління — орієнтована передусім на запобігання появи бар‘єрів у майбутньому. Це важливо, адже держави у світі дедалі сильніше регулюють цифрову сферу. Для українських ІТ компаній збереження вільного доступу на ринки — базова умова подальшого розвитку", — йдеться у повідомленні.

З української сторони документ підписала міністерка економіки України Юлія Свириденко, з британської – держсекретарка з питань бізнесу та торгівлі Кемі Баденох.

"Сьогоднішня подія – це справді ключовий момент у наших двосторонніх відносинах, ще один великий крок до розширення співпраці між українським та британським бізнесом. Реалізація Угоди поглибить участь України в глобальних ланцюгах постачань, сприятиме розвитку МСП та участі жінок у цифровій економіці, а також зменшить перешкоди для участі у глобальній цифровій торгівлі", — зазначила Юлія Свириденко.

Зі своєї сторони Кемі Баденох наголосила, що Велика Британія зацікавлена у розвитку партнерства між бізнесом обох країн, подальшій лібералізації торгівлі та реалізації спільних проектів з відбудови України.

Таким чином Україна матиме гарантований доступ до фінансових послуг, які мають вирішальне значення для відновлення країни, завдяки спрощенню транскордонних потоків даних. Український бізнес також зможе ефективніше та дешевше торгувати з Великою Британією за допомогою електронних транзакцій, електронних підписів та електронних контрактів.

Україна стала другою країною у світі, з якою Велика Британія підписала Угоду про цифрову торгівлю. Першою такою країною став Сінгапур.

Читайте також

Британія оприлюднила відео тренувань українських військових на танках Challenger 2

Заступник голови британського уряду про рішення МКС: Путіну стане складно пересуватися світом

Британія збільшує видатки на оборону

На початок