Біля Рівного відкрили центр підтримки підприємців Дія.Бізнес

Біля Рівного відкрили центр підтримки підприємців Дія.Бізнес

Біля Рівного відкрили центр підтримки підприємців Дія.Бізнес
Фото: Суспільне Рівне

На Рівненщині 20 березня відкрили центр підтримки підприємців Дія.Бізнес. Розташований він у бізнес-центрі на північному в’їзді у Рівне, там надаватимуть консультації тим, хто займається підприємництвом та потребує порад.

Сергій Карпюк — власник ательє з пошиття жіночої військової форми. Він став одним з відвідувачів нового центру Дія.Бізнес.

Біля Рівного відкрили центр підтримки підприємців Дія.Бізнес
Сергій Карпюк. Фото: Суспільне Рівне

Підприємець прийшов із надією дізнатись щось нове у справі:

”Можливо, побачу нових колег, познайомлюся, поспілкуюся, тобто такий коворкінг. Прийшов сюди за консультацією по фінансах. Я вже раніше записувався на HR консультації до спеціалістів, отримав хороші знання, допомогло мені. Зараз хочу дізнатися нове про фінанси".

На платформі Дія.Бізнес можна отримувати консультації на понад 70 тем, каже директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту Андрій Ремізов.

"Центр підтримки підприємців є офлайн складовою, яка допомагає бізнесу наживо приходити й отримувати різні можливості, зокрема, навчальні програми, як побудувати продажі, маркетинг, залучити грантове фінансування та інше. Також можна проконсультуватися з різних питань з хелперами Дія Бізнес".

Біля Рівного відкрили центр підтримки підприємців Дія.Бізнес
Фото: Суспільне Рівне

Центр підтримки підприємців відкрили в бізнес-центрі, який розташований у масиві Комфортний, 1, у селі Бармаки, що поблизу Рівного.

"Це перший центр, який був відкритий після повномасштабного вторгнення, маю на увазі новий центр і ми сподіваємось, що це буде місцем сили для підприємців. Якщо ми говоримо про запис на консультацію, то це можна зробити за допомогою порталу Дія.Бізнес, записатися в офлайн форматі, а також на сайті центру можна ознайомитися з навчальними заходами, які будуть проходити з різних тем", — пояснює принцип директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту Андрій Ремізов.

Центр підтримки підприємців "Дія.Бізнес.Рівне" став 13-м серед аналогічних просторів в Україні.

Читайте також

  • "Велике читання" на Рівненщині: з квітня стартує проєкт, для якого обрали книги Сергія Гридіна
  • "Робота є і знайти її реально": експерт розповів про ринок праці та вакансії в Україні
  • У громаді на Рівненщині відкриють хаб UWE для жінок, які хочуть створити власний бізнес
  • "Ризикуючи, приїхали сюди": як волонтери з Рівненщини відбудовують будинки у деокупованому селі на Херсонщин

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок