У Центральному парку Луцька демонтують комунальні атракціони

У Центральному парку Луцька демонтують комунальні атракціони

У Центральному парку Луцька демонтують комунальні атракціони
З колеса огляду у Центральному парку демонтували старі кабінки, 20 березня 2023 рік. Фото: Суспільне Луцьк

У Центральному парку культури та відпочинку Луцька новий орендар демонтовує старі комунальні атракціони, – розповів Суспільному директор департаменту економічної політики Луцької міськради Борис Смаль.

Оновленням розважальних об’єктів займається підприємець Бітнєв, який, за підсумком тендеру, взяв атракціони в оренду на п'ять років.

Зі слів Бориса Смаля, до завершення ремонту та експлуатації підприємець платитиме 10 200 гривень у місяць орендної плати.

У Центрльному парку Луцька демонтують комунальні атракціони
Оновленням розважальних об’єктів займається новий підприємець. Фото: Суспільне Луцьк

Представник орендаря Сергій Компанієць каже, що зараз планують демонтувати всі старі атракціони, оновити їх та встановити нові, вкласти усе тротуарною плиткою, поставити лавки та зробити освітлення.

"Повністю замінюється огородження, електрику усю замінюємо на нову, всі пульти управління атракціонами будуть нові, все буде пофарбовано, почищено, – так, як має бути", – говорить Сергій Компанієць.

У Центрльному парку Луцька демонтують комунальні атракціони
Нині у парку демонтують старі атракціони. Фото: Суспільне Луцьк

20-го березня майстри вкладали бруківку біля атракціону "Автодром", з "Колеса огляду" зняли кабінки для відвідувачів.

Частину атракціонів планують відкрити до Великодня, інші з 1-го травня, "Колесо огляду" з липня, – каже представник орендаря Сергій Компанієць. Скільки атракціонів працюватиме у парку і скільки грошей витратять на реконструкцію чоловік не називає. Каже: оновлюватимуть атракціони і наступного року.

Що відомо

  • У Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки 2022 року почали оновлювати атракціони. До такого рішення дійшли Луцька міська рада і столичний підприємець Сергій Компанієць. Чоловік транспортував нові атракціони із Києва до Луцька після повномасштабного вторгнення Росії на територію України.
  • У травні 2021 року на "Колесі огляду" у Луцьку застрягли 12 людей. Їх діставали рятувальники. Після цього атракціон, якому вже 40 років, почали ремонтувати. Він не працював.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок