У Черкасах та області змінюється час комендантської години

У Черкасах та області змінюється час комендантської години

У Черкасах та області змінюється час комендантської години
Суспільне Черкаси

На території Черкаської області з 3 квітня запроваджуються нові межі комендантської години. Про це повідомив Суспільному керівник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

Відтак, за словами керівника ОВА, діятиме комендантська година з 24:00 до 04:00 по всій області.

"Зважаючи на безпекову ситуацію та враховуючи потреби нашої економіки, посівну кампанію та задля нарощування виробничих потужностей, скорочуємо комендантську годину на Черкащині", — прокоментував Ігор Табурець.

Він зазначив, що у період комендантської години заборонено бути на вулиці та в інших громадських місцях, за винятком сигналу повітряної тривоги.

Що відомо

  • З 24 лютого по усій території Черкаської області з 22:00 до 6:00 розпочала діяти комендантська година. Про це повідомив голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко. У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціальних перепусток і посвідчень. Їх отримають працівники підприємств, установ і організацій, що забезпечують життєдіяльність області.
  • У Черкасах та області 27 лютого комендантську годину запровадили на дві години раніше — із 20. Триватиме, як зазвичай, до шостої ранку, повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Скічко.
  • В Умані із 27 лютого комендантська година діяла із 19:00 і тривала до шостої ранку, розповіла міська голова Ірина Плетньова. Із 15 березня комендантська година там починається пізніше — із 20:00 і триватиме до шостої ранку, повідомили у місцевому міськвиконкомі.
  • Із 15 березня в Черкасах змінили тривалість комендантської години: вона розпочинається о 21:30 і триває до 6:00, повідомив керівник Черкаської військової адміністрації Ігор Табурець.
  • На території Черкаської області з 17 травня запровадили нові межі комендантської години. Вона діятиме з 23.00 до 5.00 по всій області.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок