У центральному корпусі Чернівецького університету обсипався паркан: коли відремонтують

У центральному корпусі Чернівецького університету обсипався паркан: коли відремонтують

У центральному корпусі Чернівецького університету обсипався паркан: коли відремонтують
Пошкодження паркану. Суспільне Чернівці

У центральному корпусі Чернівецького національного університету обвалився фрагмент паркану. З мурованого паркану з боку вулиці Главки обсипався тиньк та частини цегли. Паркан планують відремонтувати, коли потепліє.

Про це Суспільному сказав проректор з адміністративно-господарської роботи Дмитро Федорцов.

За його словами, для ремонту знадобиться машина піску та декілька мішків цементу. Паркан відремонтують власними силами, не залучаючи підрядників.

"Зачекаємо, як тільки встановиться тепла погода і дозволить проводити роботи, тобто коли не буде морозів. Тоді наша ремонтно-експлуатаційна служба приведе паркан у відповідний стан. Тим більше паркан повинен висохнути, бо зараз він притягує вологу", — каже Дмитро Федорцов.

Попри те, що комплекс будівель колишньої резиденції є пам'яткою ЮНЕСКО, дозволів та додаткової документації для ремонту не потрібно, бо ремонт паркану вважається поточним.

В колишній резиденції буковинських митрополитів обвалився паркан: що відомо про ремонт
Суспільне Чернівці

Відремонтувати паркан повністю немає можливості, бо це будуть капітальні видатки, які не можуть проводити через воєнний стан. Натомість працівники затинькують і інші дрібні пошкодження вздовж всієї стіни.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

Вибір редакції

На початок