Кияни пропонують створити в столиці Пантеон Героїв

Кияни пропонують створити в столиці Пантеон Героїв

Кияни пропонують створити в столиці Пантеон Героїв
Київ Фото: Юрій Свиридюк/Суспільне

Кияни запропонували створити у столиці Пантеон Героїв. Про це йдеться у петиції, зареєстрованій на офіційному сайті Київської міської ради.

"З метою вшанування пам'яті загиблих героїв, які віддали життя за свободу і незалежність України під час війни за незалежність, виховання прийдешніх поколінь в дусі патріотизму та любові до рідної землі, вношу пропозицію створення в місті Києві Пантеону Героїв",— йдеться у тексті петиції.

Автор звернення, Андрій Машков, пропонує місце розташування, форму та зміст Пантеону розглянути на загальнодержавному конкурсі, долучивши до нього незалежну комісію з представників різних професій, зокрема і учасників бойових дій.

Станом на ранок 19 березня петиція зібрала 371 голос. Аби її розглянула Київрада, загалом потрібно зібрати 6 тисяч підписів.

Що відомо про інші звернення жителів до Київської міської ради

Перейменувати одну з вулиць Києва на честь Героя України, комбата Дмитра Коцюбайла "Да Вінчі" — така петиція з'явилася на сайті Київської міської ради 13 березня. Автор петиції пропонує переназвати вулицю Анни Ахматової.

Кияни збирають підписи під петицією про встановлення на місці монумента Леніну пам’ятника військовому ЗСУ, якого росіяни розстріляли за слова "Слава Україні".

У Солом'янському районі Києва вулицю Сурикова пропонують назвати ім’ям командира відділення 503 Окремого батальйону морської піхоти ЗСУ Максима Токарева. Відповідну петицію зареєстровано на сайті Київської міської ради.

Влада Києва опрацьовує петицію від містян щодо можливості скасування зупинки руху громадського транспорту під час повітряної тривоги.

На сайті Київради реєстрували петицію, у якій пропонується зменшити тривалість комендантської години — з 00.00 до 5.00, оскільки містяни не встигають вчасно дістатись додому.

Читайте також

Монумент на місці загибелі. На Київщині відкрили пам'ятник миколаївському льотчику Геннадію Матуляку

Рятував життя побратимів: петиція про присвоєння звання Героя України командирові міномета Олегу Кабулі

На початок