19-річна українка Гапатин здобула перше "срібло" на Кубку Європи зі сноубордингу

19-річна українка Гапатин здобула перше "срібло" на Кубку Європи зі сноубордингу

На цьому рівні спортсменка не фінішувала вище восьмого місця.

19-річна українська сноубордистка Надія Гапатин здобула перше "срібло" у своїй кар'єрі на рівні Кубка Європи. Сталося це у паралельному слаломі на етапі у Італії.

Надія Гапатин проводить четвертий сезон на рівні Кубка Європи. У попередньому сезоні найкращим результатом спортсменки на цьому рівні було 12-те місце на етапі у Буковелі.

Проте у сезоні 2022/23 Гапатин суттєво покращила свої результати. Спершу вона фінішувала восьмою у німецькому Гофхюгені у грудні 2022-го. А наприкінці сезону ще й здобула дебютну медаль на етапі в Італії.

Етап Кубка Європи у Італії розпочався у суботу, 18 березня. У перший день змагань на турнірі розіграли медалі у паралельному слаломі.

Надія Гапатин у перший день змагань дійшла до Великого фіналу у паралельному слаломі. У вирішальному заїзді Надія поступилась на 0.33 секунди представниці Австрії - Пії Шьоффманн. Таким чином, українка здобула "срібло" та завоювала другу медаль у сезоні. До цього 19-річна сноубордистка стала третьою на Універсіаді у Лейк-Плейсиді.

Читайте також: Україна завоювала дві "бронзи" у сноубордингу в останній день Зимової Універсіади-2023

Найкращий результат серед чоловіків у паралельному слаломі на етапі у Італії показав Василь Кашелюк, який став шостим.

На етапі Кубка Європи зі сноубордингу також взяла участь Аннамарі Данча. Лідерка збірної України претендує на перемогу у заліку турніру. У перший день змагань в Італії Данча вибула у чвертьфіналі, зазнавши поразки від італійки Жасмін Коратті, яка займає перше місці у заліку Кубка Європи.

Читайте також: Аннамарі Данча веде боротьбу за історичну перемогу в заліку Кубка Європи зі сноубордингу: як вона це коментує

Шлях Надії Гапатин до першого "срібла" на Кубку Європи

  • 1/8 фіналу: Надія Гапатин - Фая Еліса (Італія) +0.48 секунди
  • чвертьфінал: Надія Гапатин - Джессіка Піхелькастнер (Австрія)
  • півфінал: Надія Гапатин - Міріам Вайсс (Австрія) +1.44
  • Великий фінал: Надія Гапатин +0.33 - Пія Шьоффманн (Австрія)

Хто така Надія Гапатин

  • Надія Гапатин - 19-річна сноубордистка, яка представляє Закарпатську область.
  • У січні 2022 року Гапатин стала переможницею юніорського чемпіонату України у гігантському паралельному слаломі.
  • На дорослому чемпіонаті України зі сноубордингу у 2023 році Гапатин стала третьою у паралельному слаломі та гігантському паралельному слаломі.

Вибір редакції

На початок