"Це, напевно, антирекорд". Норвезький стрибун з трампліна зазнав болючого падіння на етапі Кубка світу

"Це, напевно, антирекорд". Норвезький стрибун з трампліна зазнав болючого падіння на етапі Кубка світу

"Це, напевно, антирекорд". Норвезький стрибун з трампліна зазнав болючого падіння на етапі Кубка світу
Знімок з екрану

У невдалій спробі Беньямін Оствольд пролетів лише 50 метрів.

У норвезькому Вікерсунді розпочалися змагання турніру Raw Air, що входить до програми Кубка світу зі стрибків з трампліна. У п'ятницю, 18 березня, на схилі відбувалися офіційні тренувальні стрибки.

Заявився на турнір і норвежець Беньямін Оствольд, другий номер загального заліку на Континентальному кубку, другому за престижністю регулярному турнірі в дисципліні. Стрибун продовжував успішний рік, від початку якого вперше потрапив до топ-30 етапів Кубка світу.

Проте змагання у Вікерсунді завершилися для 22-річного Оствольда вже за підсумками тренувань. У своїй спробі норвежець пролетів лише 50 метрів, після чого зазнав болючого падіння й прокотився схилом.

Після падіння стрибун зміг самостійно підвестися та покинути межі схилу без допомоги лікарів. Утім, спортсмен таки зазнав болючих ушкоджень, що вартували йому участі у кваліфікації поточного етапу Raw Air.

"Від початку стрибка я не зміг підняти ліву лижу", — розповів норвежець місцевому виданню Dagbladet.

"Впав достатньо серйозно. 50 метрів? Так, це, напевно, рекорд за найкоротший стрибок".

"Я зазнав ушкоджень ноги й руки. Втратив багато крові з ліктя. Коли позбувся адреналіну, тіло почало боліти в кількох місцях. Я був не певен, чи не зламав собі ребро".

"Ми перепройшли обстеження — багато вказує на те, що є перелом ребра. Насправді я був готовий стрибати й далі, але ми погодилися закінчити змагання. Вже тричі змінив пов'язки, але воно продовжує кровити. Довелося викинути свій змагальний костюм".

Що відомо

  • Від початку сезону Оствольд переміг на шести етапах Континентального кубка, де в загальному заліку 2022/23 наразі поступається лише співвітчизнику Сондре Рінґену.
  • Кваліфікацію етапу у Вікерсунді виграв австрієць Штефан Крафт, олімпійський чемпіон Пекіна в командних змаганнях на великому трампліні. Його переможний результат — 216 балів за стрибок на 239 метрів.
  • Raw Air — серія етапів Кубка світу зі стрибків з трампліна в норвезьких Осло, Ліллегаммері та Вікерсунді. Проводиться вшосте й триває безперервно впродовж 10 змагальних днів.
На початок