Завдали збитки на 1,2 млн грн. Реконструкторам парку "Наталка" повідомили про підозру

Завдали збитки на 1,2 млн грн. Реконструкторам парку "Наталка" повідомили про підозру

Завдали збитки на 1,2 млн грн. Реконструкторам парку "Наталка" повідомили про підозру
Фото: Київська міська прокуратура

Керівникам двох підприємств та інженеру технагляду парку "Наталка" у Києві повідомили про підозру у неналежному виконанні службових обовʼязків та привласнені грошей. Вони задали збитків державі на понад мільйон гривень. Про це повідомила Київська міська прокуратура.

Згідно із матеріалами досудового розслідування, підрядна та субпідрядна організації на замовлення комунального підприємства проводили будівельні роботи з реконструкції парку "Наталка".

По завершенню реконструкції керівники вказаних організацій завищили обсяги та вартість проведених робіт. Вказані дії залишились поза увагою відповідаючого, що від імені замовника мав перевіряти відповідність фактично виконаних робіт.

Вирішується питання щодо застосування до підозрюваних запобіжних заходів.

Їм оголошено підозру у неналежному виконанні службових обовʼязків та привласнені державних грошей за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 367 КК України. Їм загрожує до 12 за ратами з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Що відомо про привласнення держкоштів у Києві та області

Підприємиця виграла тендер на постачання текстильних виробів для київського коледжу. У неї не було достатньо матеріалів для виконання замовлення, тож гроші вона залишила собі.

У Бучанському районі Київської області інженеру технагляду повідомлено про підозру у незаконному заволодінні майже 1,5 млн гривень бюджетних коштів під час ремонту дитячого санаторію.

Прокурори Бориспільської прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо директора товариства з обмеженою відповідальністю. Його підозрюють у привласненні понад 4 мільйонів гривень бюджетних коштів під час ремонту пологового будинку.

Читайте також

Залишила сторонній предмет в тілі 7-річної дитини після операції. На Київщині повідомили про підозру лікарці

Вибір редакції

На початок