Матеріальна допомога жителям Полтавщини: скільки виплатили

Матеріальна допомога жителям Полтавщини: скільки виплатили

Матеріальна допомога жителям Полтавщини: скільки виплатили
Фото ілюстративне

У Полтавській області за два місяці 2023-го року матеріальну допомогу отримали 752 людей. Ще приблизно стільки ж її отримають у березні. Про це 17 березня повідомили на сайті Полтавської ОВА.

На 2023-й рік в обласному бюджеті передбачено понад 30 мільйонів гривень для виплати грошової допомоги жителям Полтавщини. На засіданні комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної допомоги 17 березня ухвалили рішення щодо надання грошей 736 жителям області. Їх виплатять у березні 2023-го.

"Зокрема, 71-й сімʼї загиблих військових нададуть допомогу на більше ніж 3 мільйони гривень. 74 військовослужбовцям, які отримали поранення, буде виплачено від 5 до 20 тисяч гривень, залежно від ступеня тяжкості захворювання. Загальна сума – 640 тисяч гривень", - йдеться в повідомленні на сайті Полтавської ОВА.

Окрім того, жителька села Чечелеве Кам’янопотоківської громади, будинок якої був зруйнований через російський обстріл, у березні отримає 262 500 тисяч гривень допомоги із бюджету області. Також цього місяця планують передати гроші людям, які потребують лікування.

Також 2000 гривень мають надати жительці Горішніх Плавнів, якій виповниться 100 років, йдеться в інформації на сайті ОВА.

На початок