У лікарню привезли в комі: дворічного хлопчика на Кіровоградщині шукали майже добу

У лікарню привезли в комі: дворічного хлопчика на Кіровоградщині шукали майже добу

У лікарню привезли в комі: дворічного хлопчика на Кіровоградщині шукали майже добу
Поліцейський, який брав участь у пошуку дитини. Фото: Національна поліція Кіровоградської області

Дворічну дитина добу шукали у Великоандрусівській громаді Олександрійського району в Кіровоградській області. Знайшли у важкому стані. До лікарні дитину привезли в комі, розповів Суспільному директор Світловодської лікарні Сергій Савич. У безперервних пошуках брали участь понад 350 людей – поліція, рятувальники та місцеві жителі, сказала речниця поліції Кіровоградської області Віталіна Бевзенко.

Причина важкого стану дитини – переохолодження, пояснив лікар: "Температура його тіла під час госпіталізації була 25 градусів, ми могли його втратити. Він навіть щось мугикав, рухався, але сітківка його ока не реагувала. На цей час його стан ще не задовільний, але температура почала підійматися".

Зі слів лікаря, мама перебуває з сином у лікарні. Хлопчика перевозитимуть до дитячої лікарні у Кременчук Полтавської області — туди територіально ближче ніж у Кропивницький.

Дитину знайшли поліцейські, розповіла речниця поліції області. Повідомлення про зникнення надійшло від матері об 11:00 16 березня. Протягом доби обстежили площу понад 800 га.

Дворічна дитина, яку добу шукали на Кіровоградщині, у важкому стані — лікар
У Великоандрусівській громаді шукали дворічного хлопчика, березень, 2023. Фото: Національна поліція Кіровоградської області

В пошуках дитини брав участь житель Світловодська Андрій Козирєв: "Там місцевість дуже страшна. Глухо й зарості. У стороні від Нагірного є закинуте село Саульське. Там живуть дві чи три сім’ї. Хати зруйновані. Чагарники страшенні".

Пошукова група від батьків дізналась, що хлопчик зранку вийшов за подвір’я разом з собакою: "Після того вони його не бачили. Почали бити на сполох об 11 годині. Наскільки я знаю, батьків навіть возили для тесту на поліграфі. Стосовно сім’ї – корів тримають, займаються господарством. Дітей троє. Старші обоє теж хлопчики".

Андрій Козирєв каже: знайшли дитину в лісі: "Ми думали, що не може дитина так далеко зайти. А він як пішов лісом по стежці... По кілометрах не зорієнтуюся, але знайшли його далеко від дому. Уявіть, він там пробув півтори доби. Ми там до ранку шукали його і всі промокли й померзли. То я не уявляю, як дитина замерзла".

Мама хлопчика Анна Прилуцька розповіла Суспільному, не знає, як так сталось, що дитина зникла: "Стояв біля мене, повернулась, секунда — немає. Він, мабуть, побіг за собакою. Двох дітей виростила, все було нормально. Собака його не кинула, коли знайшли сина, вона була з ним. Щойно подзвонив старший син, сказав, вона повернулась, лягла до його ліжка, і плаче."

Родина на обліку у соціальних служб не перебувала, сказала Суспільному речниця поліції Віталіна Бевзенко.

Читайте також

  • Рятувальники назвали попередню причину пожежі на Кіровоградщині, в якій загинули п'ятеро людей
  • "Сон треба поліпшувати не тривалістю, а глибиною". Лікар-сомнолог розповів, як спати, щоб висипатися
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок