У Києві актори маріупольського театру зіграли благодійну виставу

У Києві актори маріупольського театру зіграли благодійну виставу

У Києві актори маріупольського театру зіграли благодійну виставу
Фото: КМДА

У Києві актори маріупольського театру зіграли благодійну виставу у річницю знищення драмтеатру 16 березня. Зібрані кошти передадуть на потреби ЗСУ.

Про це повідомляє КМДА.

Маріупольський театр авторської п’єси "Концепція" показав благодійну виставу "Рентген усміхнених сердець".

Майже рік тому акторський склад разом із режисером Олексієм Гнатюком були вимушені покинути своє рідне місто Маріуполь та шукати прихисток у Києві.

"Саме у дитячій бібліотеці № 115 Деснянського району ми вперше зустрілися колективом після трагічних подій та розпочали відбудовувати наш театр", – розповіла директорка Департаменту культурно-громадського розвитку Маріупольської міськради Діана Трима.

Що відомо про авіаудар по драмтеатру в Маріуполі

Росіяни 16 березня знищили маріупольський Драмтеатр, де ховалися сотні людей і де видимими з неба літерами було написано "ДЕТИ".

Кількість загиблих внаслідок авіаудару російської армії по маріупольському Драмтеатру 16 березня є вдвічі більшою за ту, що надала українська влада: замість 300 осіб повідомляється вже про щонайменше 600 загиблих. Про це йдеться у розслідуванні Associated Press.

Російські окупанти проводять розкопки розбомбленого драмтеатру у Маріуполі. Про це свідчать супутникові знімки американської компанії Maxar Technologies. У зв’язку з масовою відмовою маріупольців брати участь до розбору завалів окупанти залучили робітників МНС Росії

Російські військові завершили розбирати завали Драмтеатру у Маріуполі та відкрили територію. Тепер встановити точну кількість загиблих неможливо.

Читайте також

"У рашизму не вийде залишитися непокараним злом": Зеленський у річницю удару РФ по драмтеатру в Маріуполі

Комісія ООН не змогла встановити, чи є бомбардування драмтеатру в Маріуполі злочином проти людства

На початок