У Чернівцях чоловік намагався пронести гранату до залу суду

У Чернівцях чоловік намагався пронести гранату до залу суду

У Чернівцях чоловік намагався пронести гранату до залу суду
Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівцях чоловік намагався пронести гранату до апеляційного суду, де слухали справу його сина. Він хотів пройти у залу засідання, коли дізнався, що сину змінили запобіжний захід на взяття під вартою.

Про це у коментарі Суспільному розповів начальник нацполіції області Руслан Дударець.

Чоловік сказав, що має гранату, у відповідь на запитання працівників судової охорони біля металошукача. Працівники суду повідомили, що не впустять до залу суду, і чоловік вийшов в арку до вхідних дверей. Гранату і травматичний пістолет, який також мав при собі, погодився здати добровільно.

Людей не евакуйовували, оскільки не могли зробити це безпечно — вхід лише через арку. Тому перемістили в інше приміщення суду на безпечну відстань. Територію довкола обгородили.

"Він не висловлював ніяких погроз. Уже під час розмови казав, що не вдоволений таким суворим вироком щодо сина. Будемо з'ясовувати, звідки він взяв гранату, але він — чинний військовослужбовець, міг взяти по місцю несення служби, поки що ми цього не знаємо", — сказав Дударець.

Чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі за незаконне провадження зі зброєю.

Що відомо

  • Син військовослужбовця — засуджений за вчинення воєнного злочину в умовах воєнного часу. 17 березня розглядали його апеляцію у чернівецькому обласному апеляційному суді.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

Вибір редакції

На початок