Пілот був дезорієнтований. Стали відомі нові подробиці загибелі Кобі Браянта

Пілот був дезорієнтований. Стали відомі нові подробиці загибелі Кобі Браянта

Пілот був дезорієнтований. Стали відомі нові подробиці загибелі Кобі Браянта NBA

Пілот гелікоптера, на облавку якого перебував легендарний баскетболіст Кобі Браянт разом з 13-річною донькою, перед падінням повідомив диспетчерам неправильну інформацію.

Розслідування загибелі баскетболіста Кобі Браянта з'ясувало, що пілот вертольота Sikorsky S-76B Ара Зобаян ймовірно був дезорієнтований у тумані і через це надав диспетчерам неправильну інформацію. Про це повідомляє Associated Press. Зобаян вказав радіозв'язком, що набрав висоту 1220 метрів, аби піднятися над густими хмарами, тоді як насправді він прямував вниз і зіткнувся зі схилом пагорба.

У звіті Національної ради з безпеки на транспорті зазначається, що Зобаян, можливо, “неправильно сприйняв” кути, під якими він спускався, і нахилився, що може статися, коли пілот стане дезорієнтованим у слабкій видимості.

При цьому, приблизно за 45 хвилин до зльоту Зобаян повідомив групу людей, які контролювали рейс, що погода виглядає сприятливо.

Розслідування катастрофи, яка спричинила загибель дев’яти людей, триває.

Що відомо

  • 26 січня на території штату Каліфорнія розбився вертоліт, на борту якого перебував п'ятиразовий чемпіон НБА, 41-річний Кобі Браянт. З ним летіла 13-річна донька Джіанна та ще 7 осіб. Усі загинули.
  • Серед інших загиблих — партнерка Джіанни по баскетбольній команді на ім'я Алісса і її батько — 56-річний тренер з бейсболу в коледжі Оранж-Коста — Джон Альтобеллі.
  • Наприкінці травня колекціонер за значну суму продав на аукціоні чемпіонський перстень Кобі Браянта, який баскетболіст дарував матері.
  • У червні на стіні школи в Боснії та Герцеговині з'явився гігантський мурал, присвячений Кобі Браянту. Він був створеений за ініціативи місцевих баскетболістів.
  • У Лос-Анджелесі Кобі Браянта посмертно вшанували регіональною премією "Еммі" за внесок у розвиток регіону, який виходить за межі баскетбольного майданчика.
  • Кобі Браянт є п'ятиразовим чемпіоном НБА у складі "Лейкерс", одним із найрезультативніших форвардів в історії баскетболу та дворазовим олімпійським чемпіоном.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start