Тролейбуси №7А, №3Т та автобус №21: змінюються деякі маршрути громадського транспорту в Чернігові

Тролейбуси №7А, №3Т та автобус №21: змінюються деякі маршрути громадського транспорту в Чернігові

Тролейбуси №7А, №3Т та автобус №21: змінюються деякі маршрути громадського транспорту в Чернігові
ФОТО: Суспільне Чернігів

Деякі маршрути громадського транспорту в Чернігові зазнають змін з 20 березня. Це тролейбуси №7А і №3Т та автобус №21. Про це повідомляє управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку Чернігівської міської ради на своїй Фейсбук-сторінці.

Тролейбусний маршрут №7А

Нагадаємо, з 6 березня його мали перейменувати на 7Т та продовжити до зупинки "КСК". Але під час технічних випробувань виявили, що 10кВ-ний живильний кабель був без напруги. Про це в коментарі Суспільному сказав начальник КП “ЧТУ” Руслан Ємець.

За його словами, це могло статися або внаслідок бойових дій, або тому, що кабель протягом майже року був без напруги.

Всі недоліки вже виправили, і з понеділка, 20 березня, тролейбус 7А матиме назву 7Т та курсуватиме так: від проспекту Перемоги, після зупинки "Швейне об’єднання" їхатиме вулицею Івана Мазепи до кінцевої зупинки "КСК", й так само у зворотному напрямку. (До цього кінцевою зупинкою був "Залізничний вокзал").

Тролейбусний маршрут №3Т

Також з 20 березня тролейбусний маршрут №3Т повернеться на маршрут, який був до повномасштабного вторгнення, тобто з проспекту Миру повертатиме не на вулицю Мазепи, а на проспект Перемоги – і далі до Залізничного вокзалу.

Автобусний маршрут №21

З 20 березня автобуси №21 рухатимуться від кінцевої зупинки "Автозавод" так: проспект Миру – вулиця Тичини – вулиця Інструментальна – вулиця Громадська – вулиця Козацька – проспект Миру – і далі за звичним маршрутом до кінцевої зупинки "Півці" та в зворотному напрямку. Окремі рейси цього маршруту подовжено від зупинки "Автозавод" до вулиці Кільцева, чим забезпечать транспортним сполученням жителів цієї вулиці, які через зруйнований міст залишились фактично без громадського транспорту.

Читайте також

У Чернігові цієї весни планують висадити 300 дерев: перелік вулиць

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок