"Трохи потерпіти, повикручуватися". Тренер жіночої збірної України з біатлону - про плани на заключний етап Кубка світу

"Трохи потерпіти, повикручуватися". Тренер жіночої збірної України з біатлону - про плани на заключний етап Кубка світу

Ексклюзивно
"Трохи потерпіти, повикручуватися". Тренер жіночої збірної України з біатлону - про плани на заключний етап Кубка світу
Особистий архів Олександра Кравченка

Ексклюзивний коментар Олександра Кравченка для Суспільне Спорт.

Заключний етап Кубка світу з біатлону в Голменколлені розпочався чоловічим спринтом. У ньому українці залишилися без залікових очок, а найкращим результатом стало 44-е місце Богдана Цимбала.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться всі гонки сезону наживо на сайті Суспільне Спорт – тут.

Наступним стартом етапу в Голменколлені стане жіночий спринт. Україна виставить на гонку всіх п'ять біатлоністок, яких взяла з собою до Норвегії та вже визначилася з їхнім порядком старту.

У Голменколлені жіноча збірна України вестиме боротьбу за втримання місця у топ-10. Математичні шанси випередити українок та відібрати квоту у п'ять біатлоністок у старті, яку вона має наразі.

Читайте також: Залік Кубка націй з біатлону: на яких позиціях Україна перед останнім етапом Кубка світу

Перед стартом жіночих гонок у Голменколлені старший тренер збірної України Олександр Кравченко дав ексклюзивний коментар для Суспільне Спорт, у якому розповів про очікування від стартів.

Тренер розраховує, що сезон жіноча збірна України закінчить з високими результатами. А також відзначив, що хоче потрапляння Юлії Джими до масстарту - останньої гонки сезону.

  • Про очікування від останнього етапу Кубка світу

"Чим можуть дівчата порадувати себе на завершення сезону? Якомога краще виступити. Всі питання по сезону майже вирішені. Нам потрібно тільки вийти на спринт. Відбігти та посісти нормальні місця для старту в персьюті. А там вже на своїх можливостях – у кого що залишилось, бо всі вже втомлені. Побачимо виступ в спринті, а після нього подивимось, що далі".

  • Про погодні умови в Голменколлені

"Можна тільки побажати влучної стрільби, бо на стрільбищі ці дні умови не дуже прості. Снігу вдосталь, але він нешвидкий, якийсь «тупуватий». Температура добра, мінус і сонячна погода, але вітер на стрільбищі підкручує, то в обличчя, то ліворуч чи праворуч. Десь від 4-6 м/c".

  • Які плани на заключні гонки сезону

"Я думаю, що Юлія Джима постарається за масстарт поборотись. Побачимо, як спринт та персьют пройдуть.

Вважаю, що на останньому етапі вже можна трохи потерпіти, повикручуватись, бо майже всі старти уже закінчені, лише Буковель попереду. До нього ще буде час. Хоча після дороги, побачимо".

На початок