На Львівщині зводять прихисток постраждалих від насильства

На Львівщині зводять прихисток постраждалих від насильства

На Львівщині зводять прихисток постраждалих від насильства
Фото: Суспільне Львів

На Львівщині зводять прихисток для постраждалих від домашнього насильства чи торгівлі людьми . Для цього реконструюють стару будівлю в одному з міст області. Роботи планують завершити до кінця весни. Про це Суспільному розповіла начальниця Львівської районної військової адміністрації Христина Замула.

Локацію наразі не розголошують з міркувань безпеки. Зараз на об’єкті тривають внутрішні роботи.

"З хлопцями ми почали мурувати перегородки, перестінки. Клеїмо гіпсокартон, стіни вирівнюю. Залили чорнову бетонну стяжку і кинули проводку", — каже працівник Юрій Ліхтер.

На Львівщині зводять прихисток для тих, хто постраждав від насилля
Фото: Суспільне Львів

У будівлі буде сім кімнат з окремими санвузлами, а ще – їдальня та ігрова кімната для дітей. Там зможе безкоштовно проживати до 22 людей. Залишатися у прихистку можна буде до трьох місяців, каже начальниця Львівської районної військової адміністрації Христина Замула.

"Одна з семи кімнат облаштована для людей з інвалідністю.Там все буде приведено до стандартів відповідно до чинного законодавства України. Тобто набагато ширші пройоми, окремий санвузол, який теж буде облаштований спеціально для таких людей", — каже начальниця Львівської районної військової адміністрації Христина Замула.

На Львівщині зводять прихисток для тих, хто постраждав від насилля
Фото: Суспільне Львів

Прихисток для постраждалих від насильства планують відкрити до кінця травня 2023 року.

"Вісім тисяч звернень у Львівському районі, 40% з них — доведені випадки, тобто підтверджені, відкриті кримінальні провадження. Як правило, ті, хто піддається насильству, не мають місця, де перебувати. Цей прихисток — для тимчасового перебування, для того, щоб можна було налагодити своє життя. Він розрахований на жінок, які можуть бути з дітьми", — каже начальниця Львівської районної військової адміністрації Христина Замула.

Проєкт фінансує американський благодійний фонд. На нього, за словами керівниці Львівської районної адміністрації Христини Замули, виділили 12 мільйонів гривень.

Читайте також

У Львові монахині зводять притулок для самотніх жінок

На початок