У Києві кримчанка оформила ID-картку після підтвердження особи по відеозв’язку

У Києві кримчанка оформила ID-картку після підтвердження особи по відеозв’язку

У Києві кримчанка оформила ID-картку після підтвердження особи по відеозв’язку
Фото: Портал МВС

У Києві переселенка з окупованого Криму оформила паспорт громадянина України у вигляді ID-картки, підтвердивши свою особу за допомогою відеозв’язку.

Про це повідомляє портал МВС.

Документ оформили працівники Солом'янського відділу Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби. Повідомляється, що після початку широкомасштабної війни українка поїхала з тимчасово окупованого Росією півострова до Києва. Після досягнення 18 років для отримання ID-картки кримчанка мала пройти процедуру встановлення особи з залученням родичів, сусідів. Батьки дівчини не могли бути присутні особисто, тому підтвердження особи відбулося по відеозв’язку.

У Державній міграційній службі зауважили, що під час війни у системі МВС України продовжують створювати умови, щоб українці могли вчасно оформити та отримати необхідні документи. Зокрема, встановлення осіб відбувається за допомогою відеоконференцзв'язку. Цей процес спрощує оформлення паспорта в Україні.

Що відомо про оформлення паспорта громадянина України

Восени минулого року Уряд ухвалив низку новацій стосовно оформлення документів, які посвідчують особу та підтверджують громадянство України. Зокрема, паспорти, термін дії яких закінчився у період воєнного стану, залишатимуться чинними.

У січні Кабмін вніс зміни до Правил надання послуг поштового зв’язку. Відтепер українці зможуть пересилати документи, зокрема паспорти, поштою.

Паспорти з розбіжностями у написанні прізвища або імені латиницею будуть дійсними до закінчення терміну дії цих документів. Їх визнаватимуть недійсними і замінюватимуть лише за особистим зверненням людини.

Читайте також

У понад 60 ЦНАПах Київщини відновили послугу шерингу документів

Вибір редакції

На початок