Помер почесний громадянин Дніпра та президент ТМ “Злагода” Віктор Веретенников

Помер почесний громадянин Дніпра та президент ТМ “Злагода” Віктор Веретенников

Помер почесний громадянин Дніпра та президент ТМ “Злагода” Віктор Веретенников
Фото: Дніпропетровська єпархія УПЦ

У середу, 15 березня, помер почесний громадянин Дніпра та президент ТМ “Злагода” Віктор Веретенников. Про це сказано на сайті Дніпропетровської єпархії Української православної церкви.

Віктор Веретенников народився 22 серпня 1940 року у Дніпрі. Закінчив Дніпропетровський залізничний технікум, також здобув вищу освіту за спеціальністю "інженер-електромеханік" у Дніпропетровському гірничому інституті.

З 1959 року працював електромонтером, бригадиром, майстром електромонтажного поїзда. З 1961 по 1964 роки проходив строкову військову службу.

У 1964 році почав працювати електрослюсарем Дніпропетровського машинобудівного заводу. З 1965 року — старший інженер-енергетик, головний енергетик, заступник директора міськмолокозаводу.

У 1976 році Віктор Веретенников став директором міськмолокозаводу №2.

З 1988 році він став Генеральним директором молочного комбінату "Придніпровський", а надалі президентом компанії "Комбінат Придніпровський" та Української корпорації "Дитяче харчування".

Він був українським промисловцем, підприємцем, письменником, сценаристом та Народним депутатом України 1-го та 4-го скликання. У 2012 році Віктор Веретенников став почесним громадянином Дніпра.

З ним попрощалися 16 березня у Дніпрі.

Читайте також

Померла речниця ДСНС Дніпропетровщини, яка отримала поранення під час ракетного удару

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок