У КМДА пояснили причини, чому відбуваються збої в системі оплати транспорту Києва

У КМДА пояснили причини, чому відбуваються збої в системі оплати транспорту Києва

Ексклюзивно
У КМДА пояснили причини, чому відбуваються збої в системі оплати транспорту Києва
Покажчик "Оплата проїзду" на станції метро "Лівобережна", в Києві, 14 липня 2018 р. Фото: УНІАН

За березень 2023 року сталося мінімум 4 збої у системі оплати проїзду в міському транспорті Києва. Як повідомили Суспільному у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради, причиною стало систематичне вимкнення електропостачання та перебої в роботі каналів зв’язку.

14 березня, у київському метрополітені не працював один зі способів оплати — згенерований QR-код у "Київ Цифровий". Фахівці протягом двох годин усунули проблему.

Як повідомили в КМДА, автоматизована система обліку оплати проїзду є чутливою до проблем зі зв’язком та відключеннями електропостачання, які почастішали за час війни. Через ці вимкнення й стався збій. Тоді 124 пасажири звернулися із проблемами оплати, що складає 0,03% від пасажиропотоку у той день, а це понад 490 тисяч пасажирів.

Також 8 березня був збій в роботі ПЗ автоматів з продажу разових квитків та програмно-технічних комплексів самообслуговування.

Що відомо про проблеми з оплатою в метро у Києві

12 березня на станціях київського метро тимчасово не працювали транспортні картки, які були щойно поповнені.

1 березня з технічних причин на станціях метро тимчасово не працювали комплекси самообслуговування. Фахівці вирішили проблему в той же день.

Читайте також

Київ цього місяця отримає вагони метро від Варшави

Вибір редакції

На початок