Українські біатлоністи виступили в останньому спринті сезону Кубка світу: результати гонки

Українські біатлоністи виступили в останньому спринті сезону Кубка світу: результати гонки

Українські біатлоністи виступили в останньому спринті сезону Кубка світу: результати гонки
Biathlon.com.ua / Dmytro Yevenko

До персьюту відібралися три українці.

Заключний етап Кубка світу з біатлону в Голменколлені розпочався з чоловічого спринту. На старт вийшли 108 спортсменів, п'ять з яких - українці.

На останній етап у Голменколлен Україна відправилася незмінною п'ятіркою біатлоністів у порівнянні з попереднім Кубком світу в Естерсунді. Першим гонку мав розпочати Артем Прима, останнім - Богдан Цимбал.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться всі гонки сезону наживо на сайті Суспільне Спорт.

Українським біатлоністам не вдалося поборотися за місця у топ-30 спринтерської гонки. Антону Дудченку та Артему Примі забракло точності на вогневих рубежах, решті українцям - ще й швидкості на дистанції.

За підсумками першого вогневого рубежу лише Артемові Примі вдалося йти у топ-20 гонки. 35-річний біатлоніст закрив всі п'ять мішеней та посідав проміжне 18-е місце. Однак на "стійці" Прима припустився одразу двох хиб.

Попри два промахи, Артем Прима випередив навіть Антона Дудченка. Біатлоніст припустився лише однієї хиби на першому вогневому рубежі, після чого закрив всі п'ять мішеней на "стійці". Проте на останньому колі Дудченко програв понад хвилину та фінішував за межами залікової зони.

Ані Артемові Тищенку, ані Денису Насику теж не вдалося потрапити до топ-40. Причому Насико, попри одне коло штрафу, ще й показав найгірший хід серед українців на дистанції.

Найкращим ж серед українців став Богдан Цимбал. Українець не закрив одну мішень на другому вогневому рубежі. Попри це, Цимбал зміг випередити у фінішному протоколі Артема Приму.

Переможцем останнього спринту сезону став Йоганнес Бьо. Норвежець, який повернувся до виступів після позитивного тесту на коронавірус, з одним колом штрафу випередив шведа Мартіна Понсілуому та Бенедікта Долля, які пройшли гонку без хиб.

Кубок світу. Голменколлен (Норвегія). Спринт - чоловіки

 1. Йоганнес Бьо (Норвегія, 0+1) 25:13.0
 2. Мартін Понсілуома (Швеція, 0+0) +23.9
 3. Бенедікт Долль (Німеччина, 0+0) +28.9
 4. Андрейс Расторгуєвс (Латвія, 0+1) +46.5
 5. Штурла Легрейд (Норвегія, 0+0) +48.0
 6. Йоганнес Кюн (Німеччина, 0+0) +55.9

...

 • 44. Богдан Цимбал (Україна, 0+1) +2:19.4
 • 51. Артем Прима (Україна, 0+2) +2:28.7
 • 58. Антон Дудченко (Україна, 1+0) +2:40.1
 • 71. Артем Тищенко (Україна, 0+2) +2:58.9
 • 81. Денис Насико (Україна, 0+1) +3:15.5

Вибір редакції

На початок