Звільненим з полону волинським прикордонницям вручили ордени "За мужність"

Звільненим з полону волинським прикордонницям вручили ордени "За мужність"

Дві волинські прикордонниці Людмила Кравчук та Аліна Паніна, яких звільнили з російського полону, отримали державні нагороди – ордени "За мужність" III ступеня. Про це повідомили в пресцентрі Державної прикордонної служби України.

Державні відзнаки військовослужбовицям 16 березня вручив голова Держприкордонслужби Сергій Сердюк в адміністрації ДПСУ у Києві.

Лучанка Людмила Кравчук наразі є офіцеркою відділу соціально-гуманітарного забезпечення Луцького прикордонного загону. До повномасштабного вторгнення працювала фельдшеркою у відділі прикордонної служби "Сартана" на Донеччині, недалеко від Маріуполя.

Звільненим з полону волинським прикордонницям вручили ордени "За мужність"
Волинська прикордонниця Людмила Кравчук. Фото: Держприкордонслужба України

Прикордонниця Аліна Паніна, яка родом із Нововолинська, наразі продовжує роботу кінологом і служить на одному з пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. На початку повномасштабного вторгнення військ РФ волинянка служила в Маріуполі, де здійснювала огляд морських суден.

Звільненим з полону волинським прикордонницям вручили ордени "За мужність"
Волинська прикордонниця Аліна Паніна. Фото: Держприкордонслужба України

Окрім нагород волинським прикордонницям, ще 13 українських прикордонників отримали медалі "За військову службу Україні", "Захиснику Вітчизни", "За бездоганну службу", "За врятоване життя" і почесне звання "Заслужений лікар".

Що відомо

  • 17 жовтня Україна та Росія провели черговий обмін військовополоненими, при цьому Україна змогла повернути 108 жінок, яких утримували росіяни. Серед звільнених з полону також є прикордонниця з Нововолинська Алін Паніна. 25-річна жінка захищала Маріуполь. Потрапила у полон в травні 2022 року на "Азовсталі".
  • Суспільне розповідало, що прикордонниця Людмила Кравчук повернулася на службу наприкінці грудня минулого року, а в лютому отримала офіцерське звання. Прикордонниця з Волині Аліна Паніна повернулася на службу в січні 2023-го. Зараз жінка служить на одному з пунктів пропуску на українсько-польському кордоні.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Вибір редакції

На початок