У Києві збудують школу з поглибленим вивченням інформаційних технологій. Де саме

У Києві збудують школу з поглибленим вивченням інформаційних технологій. Де саме

У Києві збудують школу з поглибленим вивченням інформаційних технологій. Де саме
У Києві на проспекті Володимира Івасюка, 10-в планують збудувати загальноосвітню приватну школу з поглибленим вивченням IT наук Фото: Київська міська рада

У Києві в Облонському районі на проспекті Володимира Івасюка стартувало будівництво загальноосвітньої приватної школи з поглибленим вивченням інформаційних технологій. Про це повідомляє пресслужба Київської міської ради.

Зазначається, що новозбудована школа буде розрахована на 900 дітей. На території загальною площею 9 000 квадратних метрів передбачено будівництво бомбосховища, спортивного комплексу, дитячої початкової школи та наукових лабораторій.

"Це знаковий та надзвичайно важливий інвестиційний проєкт не тільки для Оболоні, а і для всього міста. Наразі заявлений об'єм інвестицій понад 15 мільйонів доларів, які надійдуть впродовж наступних двох років",— каже депутат Київської міської ради Богдан Чорній.

За його словами, при будівництві загальноосвітньої школи передбачено створення комфортних умов для кожної дитини, оскільки це сприятиме покращенню освітнього процесу.

Що відомо про навчання у сфері інформаційних технологій у Києві

У Києві із 13 лютого приймають заявки на безкоштовні курси для ветеранів, які прагнуть опанувати нову професію в ІТ-сфері. Це вже другий набір на навчання серед учасників бойових дій. Навчальний курс "Час нових звершень: v.2.0" починають зі спеціальності "тестувальник якості програмного забезпечення", оскільки це найшвидший спосіб освоєння професії в ІТ-галузі.

У січні у столиці відкрили навчальні IT-курси, де учасники бойових дій можуть опанувати нову професію. Випускникам обіцяють дистанційне працевлаштування в іноземній компанії.

Читайте також

76% київських школярів підтримують українську як єдину державну — опитування

"Класи безпеки" відкрили у всіх районах Київщини — КОВА

На Київщині відкрили перший в Україні модульний освітній простір. Де саме

На початок