У Миколаївській обласній раді обрали першого заступника голови

У Миколаївській обласній раді обрали першого заступника голови

Ексклюзивно
У Миколаївській обласній раді обрали першого заступника голови
Ганна Замазєєва та Антон Табунщик. Миколаїв, 16 березня 2023 року. Фото: Миколаївської обласної ради

У Миколаєві в режимі offline 16 березня відбулась позачергова сесія обласної ради VIII скликання. Депутати звільнили Ганну Замазєєву з посади голови облради та обрали нового першого заступника.

Про це кореспондентам Суспільного розповів перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик.

Під час позачергової сесії Миколаївської обласної ради 16 березня 2023 року 41 депутат з 43 проголосував за обрання Антона Табунщика першим заступником голови Миколаївської облради. Один депутат був проти.

Як пояснив Антон Табунщик, депутати діяли відповідно до процедури та регламенту.

"Так, депутати проголосували за обрання мене першим заступником. Але залишилось технічне питання: чинний голова має підписати розпорядження про призначення мене виконувачем обов'язки голови", — сказав Антон Табунщик.

За словами новообраного першого заступника голови облради, питання внутрішньої комунікації, внутрішнього документообігу облради залишаються ускладненими через руйнування будівлі.

"На порядку денному питання щодо місця подальшого перебування обласної ради. Декілька працівників зараз працюють у дистанційному режимі, декілька — за окремою адресою, яку не називаю через воєнний стан у країні", — пояснив Антон Табунщик.

Наступні сесії, розповів Табунщик, відбуватимуться як в online, так і в offline форматах.

"Це буде залежати від того порядку денного, що буде пропонуватися. 16 березня у нас була обмежена складова. Враховуючи наш регламент, було питання обрання першого заступника, ми мали зібратися offline і проголосувати таємно. Надалі, якщо регламент буде дозволяти організовувати сесії online, а він це дозволяє, ми будемо збиратися online. Адже є депутати, які мають бажання приїхати, а фізично не можуть цього зробити", — сказав перший заступник голови облради.

Нагальним питанням для депутатського корпусу, каже Антон Табунщик, це відбудова області.

"Відновлення районів, які найбільше постраждали внаслідок російської агресії або були деокуповані. Таких питань дуже багато і з ними треба працювати. Публічно розповідати про плани можу обмежено, тому що військові радять стримуватися в інформаційному полі", — розповів Антон Табунщик.

Хто такий Антон Табунщик

Антон Табунщик закінчив Миколаївську державну аграрну академію за спеціальністю "Облік і аудит" та здобув кваліфікацію економіста з бухгалтерського обліку та фінансів. Понад 15 років працював у фінансових установах, сім із яких — на керівних посадах.

З 2020 року — депутат Миколаївської обласної ради VIII скликання від партії "Слуга народу", секретар постійної комісії з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності. Також обіймав посаду начальника відділу бюджету та аналізу обласних програм в Миколаївській обласній раді.

Що відомо

  • Ганна Замазєєва призначена на посаду до Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України у зв'язку з чим склала свої повноваження під час позачергової сесії.

Читайте також

На Миколаївщині брат з сестрою залишились без житла через російські обстріли

У Миколаївській міськраді назвали дату відкриття для відвідувачів дитячого містечка "Казка"

Сили оборони змусили російські війська відтягнули вогневі позиції з частини Кінбурнської коси

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

Вибір редакції

На початок