В Інгульському районі Миколаєва фахівці "Миколаївгаз" 16 березня перевіряли мережі на наявність дефектів та незаконних врізок абонентами. Порушників не виявили.
Про це кореспондентам Суспільного розповіла речниця Акціонерного товариства "Миколаївгаз" Ірина Крисанова.
За словами Ірини Крисанової, обладнання дозволяє робити діагностику мереж, не заходячи на територію домоволодінь.

"Для того, щоб виявити пошкодження на мережах, виявити витоки газу, наші бригади використовують сучасні технології — це і лазерні детектори, які дозволяють нам відстежувати стан газопроводів та витоків дистанційно, не заходячи на територію домоволодінь", — розповіла речниця "Миколаївгазу".
Майстер відключень та підключень АТ "Миколаївгаз" Андрій Решняк пояснив, що перед роботою попереджають всіх абонентів у дворі.
"Вішаємо оголошення, що триватимуть ремонтні роботи, щоб всі прилади були перекриті. За можливості, щоб хтось перебував вдома. Відключаємо газ, розбираємо газопровід. Перевіряємо й збираємо його. Потім обходимо побудинково і здійснюємо пуск, наладку", — сказав Андрій Решняк.

Сама процедура займає 10-15 хвилин, каже Андрій Решняк.
"Продивляємося шви, стан газопроводу на корозію, на ушкодження. Маємо подивитись, що коїться в основній трубі, а потім на підключеннях. Зазвичай, знаходимо окалину, тобто залишкове явище від зварювання", — розповів майстер.
За день, каже Ірина Крисанова, бригада досліджує до десяти адрес. Фіксованого покарання, газівники називають це "донарахуванням", за самовільне підключення, немає. Все залежить від кількості приладів, об’єму споживання газу та інших факторів.
Читайте також
Сили оборони змусили російські війська відтягнули вогневі позиції з частини Кінбурнської коси
У Миколаєві посилили контроль над гуманітарною та благодійною допомогою
"Другі по замінованості в Миколаївській області". У Шевченківській громаді протягом 10 днів підірвалися п'ять жителів
Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.