У футбольній лізі США запровадили нові правила для проведення замін з лімітованим часом: що це означає

У футбольній лізі США запровадили нові правила для проведення замін з лімітованим часом: що це означає

У футбольній лізі США запровадили нові правила для проведення замін з лімітованим часом: що це означає
AP Photos

Що передбачають зміни до правил місцевого резервного чемпіонату.

В американській футбольній лізі MLS Next Pro введуть нове правило замін. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

MLS Next Pro — частина третього дивізіону об'єднаного футбольного чемпіонату США та Канади. У турнірі беруть участь резервні команди клубів МЛС, провідного місцевого футбольного дивізіону.

Другий сезон чемпіонату розпочнеться 24 березня. Та випробовуватиме оновлену процедуру виходу на поле запасних гравців, для якого відтепер буде введено ліміт у часі.

Що передбачають нові правила замін в MLS Next Pro

У гравців, яких вирішать замінити тренери команд-суперниць, буде 10 секунд для того, аби покинути поле.

Якщо гравець не встигне покинути поле за відведений час, футболіст, що його змінюватиме, зможе вступити в гру лише із затримкою в одну хвилину. Увесь цей час його команда гратиме у меншості.

Організатори зазначають, що правило ввели для уникнення затягування гри та збільшення обсягів "ефективного" ігрового часу. Зокрема, нововведення спрямоване на заміни гравців на заключних хвилинах матчів, що в окремих епізодах використовуються тренерами команд, які ведуть у рахунку.

Що відомо

  • Перед початком минулого сезону MLS Next Pro організатори ввели правило, що передбачає 3-хвилинну перерву для гравців, які після зіткнення перебувають на полі довше 15 секунд. Його запровадили для зменшення випадків симуляції травм футболістами.
  • На початку року ФІФА закликали підтримати ідею введення тимчасових замін. Їх пропонують передбачити для гравців з підозрою на струс мозку.
  • У січні до американського "Інтер Маямі" з ліги МЛС приєднався захисник збірної України Сергій Кривцов. Та відзначився голом вже у дебютному матчі місцевого чемпіонату.
На початок