Начальник Хмельницької ОВА Гамалій прокоментував своє звільнення з посади

Начальник Хмельницької ОВА Гамалій прокоментував своє звільнення з посади

Начальник Хмельницької ОВА Гамалій прокоментував своє звільнення з посади
Фото: Суспільне Хмельницький

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, якого сьогодні, 15 березня, президент Зеленський звільнив з посади голови Хмельницької ОДА, прокоментував своє звільнення та подякував президенту за "висловлену довіру і підтримку".

Про це Сергій Гамалій написав на своїй сторінці у Facebook.

"Вчора я написав заяву за власним бажанням і залишаю посаду начальника Хмельницької обласної військової адміністрації. Насамперед хочу подякувати нашому Президенту Володимиру Зеленському за висловлену мені довіру і підтримку. Це велика честь для мене", — написав Гамалій.

Також він зазначив, що з першого дня, як обійняв посаду голови обласної державної адміністрації, постійно керувався одним принципом – зробити все для розвитку краю та України.

"Пишаюся кожною хорошою справою, втіленою в життя. Також висловлюю слова вдячності своїй команді. Без вашої віри в мене та дружньої підтримки мені було б складно впоратися з усіма викликами, які виникали час від часу. Ви справжні професіонали, і я радий, що мав змогу працювати з вами пліч-о-пліч. Дякую за плідну співпрацю головам громад, співробітникам ОВА, усім людям, яких зустрів за цей час. Високо ціную внесок у спільну справу кожного з вас! Наразі у Хмельницькій обласній військовій адміністрації залишається команда фахівців, націлена працювати на користь держави, її людей та перемогу. Тому тримаймо стрій! Слава Україні!", — йдеться у дописі начальника Хмельницької ОВА Гамалія.

Що відомо

  • Президент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Гамалія з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою. Про це йдеться в указі президента України, підписаному 15 березня 2023 року.
  • В Офісі президента пояснили причину звільнення трьох голів ОВА - Луганської, Одеської та Хмельницької так: "Причина звільнень — підвищення якості управління регіону у кожному випадку. Зараз розглядаються кандидатури нових керівників". Про це повідомив у коментарі Суспільному речник президента Сергій Никифоров. Також він зауважив, що "причини звільнення всюди різні. "Я думаю ви самі знаєте з чим це пов'язано і зробите висновки", — сказав у коментар Суспільному Никифоров.
  • Учора, 14 березня, Кабмін погодив звільнення Сергія Гамалія з посади начальника Хмельницької обласної військової адміністрації. Про це повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній раді України Тарас Мельничук.
  • 13 березня у хмельницьких пабліках почали поширювати інформацію про те, що 11 березня 2023 року патрульною поліцією Чернівецької області було зупинено начальника Хмельницької ОВА Сергія Гамалія за кермом напідпитку, на нього склали протокол. У патрульній поліції Чернівецької області зупинення Гамалія в стані алкогольного сп'яніння досі не коментують, хоч і не заперечують, що така подія мала місце.
  • Сергій Гамалій був призначений начальником Хмельницької обласної державної адміністрації 3 грудня 2020 року.

Вибір редакції

На початок