НКРЕКП оштрафувало компанії ДТЕК у Києві та області

НКРЕКП оштрафувало компанії ДТЕК у Києві та області

НКРЕКП оштрафувало компанії ДТЕК у Києві та області
Київ Фото: Юрій Свиридюк/Суспільне

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг оштрафувала ДТЕК "Київські електромережі" та ДТЕК "Київські регіональні електромережі" по 85 тисяч грн штрафу через борг перед "Укренерго" за послуги з диспетчеризації. Про це стало відомо під час засідання регулятора.

За зверненням "Укренерго" у ДТЕК у Києві та області провели позапланову перевірку. Вона стосувалася питання заборгованості за послуги диспетчерського оперативно-технічного управління.

Наразі заборгованість ДТЕК "Київські регіональні електромережі" за послуги з диспетчерського управління перед "Укренерго", починаючи з серпня 2022 року, становить 284 млн грн. А ДТЕК "Київські електромережі" — 220 млн грн.

У ДТЕК пояснили, що обсяг електропостачання у зв'язку з подіями в Україні впав, відповідно і можливості оплатити послуги в повному обсязі немає.

У НКРЕКП заявили, що компанії мають погасити заборгованість перед "Укренерго" за послугу диспетчеризації до 1 червня 2023 року та повідомити про це нацкомісію.

Що відомо про перевірки ДТЕК та їх штрафи

10 січня під час засідання НКРЕКП вирішили провести позапланові виїзні перевірки у семи обленерго за зверненнями споживачів щодо недотримання графіків відключень електроенергії.

НКРЕКП оштрафувала ДТЕК "Київські регіональні електромережі" за недотримання графіків відключення електроенергії. Таке рішення ухвалили 30 січня під час засідання НКРЕКП.

24 січня НКРЕКП вирішила оштрафувати компанії "ДТЕК Київські електромережі" та "ДТЕК Одеські електромережі" за недотримання графіків відключення електроенергії.

Читайте також

У Києві можуть вимикати світло. У чому причина

Скільки мільйонів витратила Київська ОВА на облаштування "пунктів незламності"

Вибір редакції

На початок