Найбільше здорожчали овочі: як за місяць змінились ціни на Волині

Найбільше здорожчали овочі: як за місяць змінились ціни на Волині

На споживчих ринках області за місяць ціни на продукти зросли на 1,4 %. Найбільше подорожчали овочі, – повідомили в обласному управлінні статистики.

Загалом з початку року ціни на Волині зросли на 1,6 %.

На що зросла ціна

Найбільше за місяць (на 16,1%) подорожчали овочі. Як розповіла у коментарі Суспільному начальниця відділу реєстрації цін Головного управління статистики в області Ольга Луковська, за перші два місяці цього року ціна на помідори зросла на 36,6%, ціна на огірки – на 44,3%.

Також продовжує зростати ціна на фрукти – 3,7%. Окрім того, в управлінні статистики зафіксували збільшення вартості сирів (3,8%), рису, хліба (1,9%), свинини, масла, кисломолочної продукції, а також цукру і макаронних виробів.

Які продукти подешевшали

В лютому на споживчих ринках області найбільше подешевшали яйця – на -5,2%. Також ціна впала на сало, яловичина та телятина, яйця, риба та продукти з риби (-2,7%), соняшникова олія (-1,5%) та сметана.

Що відомо

  • Як раніше повідомляли в обласному управлінні статистики, овочі та фрукти почали дорожчали на споживчих ринках Волині від початку 2023 року. В останній місяць 2022-го на Волині фіксували здорожчання яєць, молока, сметани, масла та соняшникової олії.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок