У Луцьку замінять до 11 кілометрів зношених тепломереж

У Луцьку замінять до 11 кілометрів зношених тепломереж

Упродовж року в Луцьку планують замінити до 11 кілометрів тепломереж. Йдеться про трубопроводи, які є в аварійному чи зношеному стані, – повідомив під час засідання виконкому міськради директор "Луцьктепла" Іван Скорупський.

З його слів, наразі за допомогою інвестиційної програми підприємству вдалося закупити нові руби, які прокладуть на проспекті Відродження (від проспекту Відродження, 14а до вулиці Писаревського).

"Крім цього, від Проєкту енергетичної безпеки USAID ми вже отримали 7,8 км чорної труби. Маємо також запірну арматуру. Таким чином ми зможемо замінити у Луцьку до 11 кілометрів тепломереж", – зазначив керівник комунального підприємства.

Під час засідання виконкому для "Луцьктепла" погодили проєкт Програми підтримки на 2024-2028 роки, на реалізацію якої потрібно 965 мільйонів 740 тисяч гривень.

Що відомо

  • На початку 2023 року "Луцьктепло" отримало від міжнародних партнерів 7,5 кілометрів трубопроводів, які використають для ремонту мереж. Також на цей рік "Луцьктепло" сформувало до п'яти кілометрів власного аварійного запасу трубопроводів.
  • Торік на котельнях Луцька розпочали замінювати насосні установки. Контрактом було передбачено заміну насосів на 13 квартальних котельнях міста. Роботи з модернізації централізованого теплопостачання на 13 котельнях обласного центру стартували у серпні 2022-го. Усього в місті – 45 діючих котелень.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок