На Полтавщині родичам військових передали ордени

На Полтавщині родичам військових передали ордени

Доповнено
На Полтавщині родичам військових передали ордени
Фото: Гребінківська міськрада

У Гребінківській громаді, що на Полтавщині, братові воїна Петра Потапчука передали нагороду. Також орден, яким посмертно відзначили Максима Зінченка із Лохвицької громади, передали його матері. Цю інформацію Суспільному підтвердив речник обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Роман Істомін.

Орден "За мужність" III ступеня 15 березня передали Валентину Потапчуку. Нагородою відзначили його зниклого безвісти брата Петра Потапчука. Воїн зник під час штурмових дій та обстрілів, які здійснили російські військові поблизу села Парасковіївка на Донеччині, повідомили на сайті Гребінківської міськради. Указ про нагородження молодшого сержанта Петра Потапчука президент України підписав 28 вересня 2022-го року.

Братові зниклого безвісти воїна Петра Потапчука з Полтавщини передали орден
Орден Петра Потапчука. Фото: Гребінківська міськрада

Цього ж дня у Лохвицькій громаді матері загиблого воїна Максима Зінченка передали орден "За мужність" III ступеня, яким воїна нагородили посмертно. 25-річний солдат загинув 6 червня 2022-го під час артилерійського обстрілу поблизу села Званівка на Донеччині. У Максима Зінченка залишилися бабуся, мати, та брат.

На Полтавщині родичам військових передали ордени
Вручення ордену матері Максима Зінченка. Фото: Лохвицька міська рада

Указ про нагородження солдата президент України підписав 2 серпня 2022-го року.

Згідно з документами, відзнаки присвоїли за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Читайте також

На початок