Київ і Вроцлав підписали угоду про співпрацю — Кличко

Київ і Вроцлав підписали угоду про співпрацю — Кличко

Київ і Вроцлав підписали угоду про співпрацю — Кличко
Мер Києва Віталій Кличко підписує угоду про співпрацю із польським містом Вроцлав Фото: Віталій Кличко/Telegram

Київ підписав угоду про співробітництво з мером польського міста Вроцлав Яцеком Сутриком. Про це повідомив Київський міський голова Віталій Кличко у Telegram.

Зазначається, що Вроцлав, від початку широкомасштабного вторгнення Росії, прийняв 150 тисяч українських біженців і, зокрема, 80 тисяч дітей. Також діти з нашої держави їздили влітку на оздоровлення до Вроцлава.

"Ми продовжимо співпрацю наших міст — економічну, культурну, а також — у майбутньому відновленні інфраструктури Києва та України",— каже Кличко.

Що відомо про допомогу від Польщі

На сьогодні у Польщі перебуває понад 2,5 млн громадян України, з них понад мільйон прибули після початку повномасштабного вторгнення. За даними міносвіти Польщі, на кінець квітня минулого року кількість українських дітей, які приїхали до Польщі після початку війни Росії проти України, становила понад 193 тис., а на кінець навчального року у червні – 182,6 тис. Станом на 14 лютого 2023 року, в польських закладах освіти працювало 1792 вчителів з України, з яких 1120 приїхали до Польщі після 24 лютого минулого року.

У вересні прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький прибув з візитом до Києва для обговорення питань енергетичної та військової безпеки.

У грудні до польського міста Тарнув поїхала чергова група ветеранів із Києва та членів їхніх родин. Перша група киян-ветеранів війни та їхніх родичів повернулася додому після реабілітації в Польщі 30 жовтня. Друга група з 19 киян-ветеранів війни та членів їхніх родин виїхала на лікування до Польщі на початку листопада.

У лютому Бучанська громада на Київщині отримала гуманітарну допомогу від польських організацій Global Compact Polska та Польського Червоного хреста. Громада отримала 19 генераторів різної потужності, 27 палетів з водою, продуктами та засобами гігієни. Це не перша допомога, яка надійшла від благодійників. Для проведення ремонтів будівельниками вже використані черепиця, утеплювачі фасадів.

Читайте також

У Києві можуть вимикати світло. У чому причина

Подарунок з Іспанії: освітні заклади Бучанської громади отримали генератори

На Київщині працюють піротехніки. Де можливі звуки вибухів

На початок