Чотирьох жителів Полтавщини судитимуть за підтримку "руського миру"

Чотирьох жителів Полтавщини судитимуть за підтримку "руського миру"

Чотирьох жителів Полтавщини судитимуть за підтримку "руського миру"
ФОТО: Getty Images (ілюстративне)

Двоє чоловіків та двоє жінок з Полтави, Кременчука та Горішніх Плавнів в Інтернеті поширювали російську пропаганду та героїзували представників армії РФ. Про це Суспільному розповіла речниця обласного управління СБУ Інна Усова.

Усі четверо поширювали в Інтернет тези російської пропаганди, розповіла Інна Усова.

Полтавець у забороненій в Україні соцмережі "Однокласники" називав українських захисників “нацистами" та героїзував російських військових. Житель Кременчука, який є уродженцем Російської Федерації, в іншій забороненій соцмережі “ВКонтакте", теж прославляв армію окупанта та поширював дописи про переодягання українських військових у цивільний одяг для здійснення провокацій.

Ще одна жителька Кременчука, яка народилася у Росії, у тій самій соцмережі розповідала про залякування мирного населення українськими військовими. А мешканка Горішніх Плавнів (теж уродженка Російської Федерації) закликала, зокрема, боротися із нацизмом в Україні.

Усі четверо отримали підозри за статею "Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України". Санкція – позбавлення воліПозбавлення волі — кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи на строк до п'яти чи восьми років. Справу вже передано до суду, розповіла Інна Усова.

Читайте також

Полтавського блогера підозрюють у створенні загрози національній безпеці

На початок