Тернопільський спортсмен виборов бронзову медаль в Румунії

Тернопільський спортсмен виборов бронзову медаль в Румунії

Тернопільський спортсмен виборов бронзову медаль в Румунії
Фото: Федерація греко-римської боротьби

Борець греко-римського стилю Едуард Стрільчук з Тернополя став бронзовим призером чемпіонату Європи U23 у Румунії. Про це повідомили на сторінці управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОВА.

Тернопільський спортсмен, студент ЗУНУ Едуард Стрільчук виборов бронзову нагороду чемпіонату Європи з греко-римської, вільної та жіночої боротьби серед спортсменів та спортсменок до 23-х років.

Змагання відбуваються з 13 до 16 березня у столиці Румунії, місті Бухаресті.

"Ми очікуємо, що буде велика кількість глядачів, оскільки ми анонсували красиві змагання, в яких боротимуться понад 700 спортсменів із 40 країн. Тому буде велика боротьба за медалі в кожній категорії, і це гарантує шоу на килимі", – повідомив президент Федерації боротьби Румунії Резван Піркелабу.

У складі збірної України з греко-римської боротьби виступав вихованець КДЮСШ з греко-римської боротьби ТМР та обласної школи вищої спортивної майстерності Едуард Стрільчук. Борці греко-римського стилю, за програмою турніру, першими вийшли на килими спортивного комплексу "Polyvalent Hall", де проходять поєдинки. Виступаючи у ваговій категорії 55 кг Едуард Стрільчук здобув бронзову нагороду.

Читайте також

На початок